JAK SI SAMI POMOCI od bolesti zad či kloubů - to Vás naučí tyto e-booky. 

Vezmi zodpovědnost za své tělo do svých rukou a 

POJĎME TO SPOLU ZMĚNIT. 

Tyto materiály vznikly díky mému neustálému vzdělávání se a mé 32leté praxi jako lektora skupinových lekcí, 13leté praxi osobního lektora a 7leté praxi lektora v IQ POHYB AKADEMII, kde jsem byla součástí lektorského týmu a podílela se na vzdělávání nových Pilates lektorůvedla odborné semináře pro pohybové specialisty v České a Slovenské republice.

Prémiový balíček nových e-booků 

Diastáza cviky- martinafallerova.cz
Cviky na kyčle kolena - martinafallerova.cz
Jak se protahovat fascie - martinafallerova.cz

Naučíš se JAK na ploché funkční břicho i s diastázou. JAK na bolest kyčlí a kolen. JAK na silné a stabilní chodidlo. Tak jako dům potřebuje pevné základy, tak i našemu tělu se daří skvěle, pokud funguje síla a stabilita našeho chodidla. Naučíš se JAK vše v těle propojit od chodila ke středu těla a zpět dolů. Naučíš se JAK chodit s funkčním chodidlem, rotací pánve a protirotací hrudníku. To je cesta k uzdravení tvého těla. Naučíš se JAK na to.

Diastáza cviky- martinafallerova.cz

Naučíš se JAK uvolnit napětí v těle, JAK se napřímit a JAK na funkční ploché břicho. To vše zaintegrovat do chůze a nemuset tak hledat čas na cvičení funkčního břicha. 

Cviky na kyčle kolena - martinafallerova.cz

Naučíš se JAK zatočit jednou pro vždy s problémy v kyčelním, kolenním kloubu a chodidle. Naučíš se své tělo používat v souladu s anatomií a konečně začneš žít bez bolesti zad a kloubů.

Jak se protahovat fascie - martinafallerova.cz

Naučíš se JAK pomocí pěnového válce, ježků, tenisáků a ručníku uvolnit napětí ve svalech, hydratovat a detoxikovat fasciovou tkáň, účinně protáhnout tělo a následně jej zpevnit. Všechny techniky jsou součástí předešlých e-booků.

Starší e-booky a výhodné balíčky

Automasáže pěnový válec cviky - martinafallerova.cz

Naučíš se JAK pomocí pěnového válce uvolnit napětí ve svalech, hydratovat a detoxikovat fasciovou tkáň.

Jak dýchat - martinafallerova.cz

Naučíš se JAK rozdýchat své tělo, uvolnit bránici a začít ji používat nejen k okysličení svého těla, ale i k ochraně své bederní páteře.

Pánevní dno cviky - martinafallerova.cz

Naučíš se JAK probudit své pánevní dno, zapojit jej do funkčího středu těla a používat jej při denních činnostech.

Břicho cviky - martinafallerova.cz

Naučíš se JAK  uvolnit a protáhnout své tělo pro snadnější napřímení a zapojit funkčně střed těla pro zdravá záda bez bolesti.

Kyčelní kloub cviky - martinafallerova.cz

Naučíš se JAK uvolnit oblast kolem kyčelního kloubu, JAK jej rozpohybovat a tím ulevit bederní páteři a JAK používat své tělo v denních činnostech.

Rameno cviky - martinafallerova.cz

Naučíš se JAK uvolnit a protáhmout oblast kolem ramenního kloubu pro snadnější napřímení a JAK používat ramenní kloub v denních činnostech.

Výhodné balíčky

Uvolním se a zpevním střed těla

fascie cviky - martinafallerova.cz

Uvolním se, rozdýchám se a zpevním střed těla

fascie cviky - jak dýchat - bolest zad cviky - martinafallerova.cz

Zpevním střed těla a vím jak na kyčelní a ramenní kloub

cviky na rameno - kyčel - martinafallerova.cz

Potřebuji se naučit vše - JAK se uvolnit, JAK dýchat, JAK na pánevní dno, JAK na funkční střed těla i JAK na kyčelní a ramení kloub

Bolest kolene při pohybu - martinafallerova.cz

Proč kupovat jednotlivé e-booky postupně, když je mohu mít za výhodnější cenu všechny najednou. Informace o obsahu najdete u jednotlivých témat - viz výše.

Jak jsou spokojeni klienti?

Jsem fyzioterapeut, ráda jsem z vašich videí načerpala inspiraci pro svou práci. Někdy hledám slova, kterými jednoduše cvik klientovi popsat. Proto jsem si videa pouštěla a psala si na papír, jak cvik vysvětlit, co má pacient cítit. V neposlední řadě jsem si i na vlastní kůži cviky vyzkoušela a výsledky úžasné. Děkuji a přeji moc úspěchů ve vaší práci.
Janafyzioterapeut
1. Ano, kurz "Restartuj své tělo" splnil mé očekávání. 2. Ano, nebo spíše předpokládám, že ano. (Zatím jsem cvičila jen 3x, vždy jedno video na uvolnění nebo protažení a jedno na sílu, začala jsem podle Vašich rad modulem 1. Na nějaké závěry je u mě ale ještě brzy, musím vytrvat. V dalších týdnech se chystám postupně přejít k dalším modulům, mám v plánu to tak rotovat pořád dokola.) 3. Ano, myslím, že cena odpovídá. S kvalitou kurzu jsem spokojená, líbí se mi, že jsou lekce kratší. 4. Produkt bych určitě doporučila
Pavla /Zlín/klientka
Marti děkuji moc. Jen jsem vám chtěla říct, že díky vám jsem se v poznávání těla posunula neskutečně daleko, jak bych se určitě nedostala pouhým navštěvováním jednotlivých seminářů. Podáváte nám to krásně uceleně, jasně a srozumitelně a díky tomu, že si videa můžu pouštět několikrát po sobě, tak mám šanci si informace zapamatovat. Takže ješttě jednou neskutečné díky 1/ Splnil on-line produkt Vaše očekávání? - dokonce moje očekávání předčil 2/ Pomáhají Vám jednotlivé lekce k řešení problému, díky kterému jste se rozhodli pro koupi? - ano, velmi mi pomáhají, jsem lektorka skupinových i individáílních lekci a vaše informace a cvičení mě neskutečně posunuly a pomáhají mi s odstraňováním bolestí u mých klientů 3/ Odpovídá kvalita produktu ceně, za kterou jste jej zakoupily? - rozhodně 4/ Doporučily byste produkt i ostatním? určitě
Martina Kačílektor pohybu
Ďakujem za Vašu prácu a ďakujem Covidu, že ste sa Vy a Vaše cvicenia dostali až ku mne. Po pôrode sa mi nestiahla úplne diastaza a mám malú pupočnú kylu. Po cvičení s Vami sa mi to začalo upravovať (potvrdené sonom). Fyzioterapeutku som mala už aj pred Vami, navštevovala ju osobne ale výsledky neboli žiadne. S Vami, aj keď cvičím online, tak výsledky dosahujem. Začala som vnímať svoje telo, začínam si uvedomovať pohyby, čo robí môjmu telu dobre a čo nie. Vnímam že často stojím, sedím, dycham, chodim nesprávne a snažím sa to napraviť. Je to makačka. Hlavne keď človek je cely deň zhrbeny pri bábätku, dojčení, nosení a podobne. Ale verím, že sa mi to zautomatizuje, keď tam tomu čas a budem robiť pohyby vedome. Ďakujem za Vašu prácu a za pomoc
Ľubica Chalupkováklientka
1) On-line produkt splnil moje očekávání, je tam mnoho videí a různorodých cvičení. Je tedy možné vybrat si každý den z videí, která zrovna nejvíce potřebuji procvičit i podle nálady. 2) Určitě cítím, že se mi tělo procvičuje, ale mám videa zatím jen kratší čas, takže na odstranění potíží s krční páteří potřebuji více času. Cvičení u zdi je opravdu překvapivě účinné, vždy po cvičení mám pocit, že se mi tělo srovnalo. Líbí se mi, jak otevřeně a srozumitelně hovoříte o jednotlivých cvicích a propojení s problémem. Denní návyky a zlozvyky jsou také moc dobře vysvětlené a určitě jsou častými spouštěči problémů. 3) Ano, cena odpovídá kvalitě. 4) Určitě doporučuji.
Lucie Halamíkováklientka
Ahoj Martino, ráda odpovídám na otázky: 1/ Splnil on-line produkt Vaše očekávání? Ano produkt zatím plní mé očekávání – také díky novinkám, které pravidelně přidáváš – cvičení s novými pomůckami jako ručník, kruh, ... 2/ Pomáhají Vám jednotlivé lekce k řešení problému, díky kterému jste se rozhodli pro koupi? Ano, moc – vždy si vyberu dle svého problému nebo zájmu. Ale je pravda, že některé lekce studuji delší dobu a občas prokládám odpočinkem nebo musím zalistovat v blogu, abych si něco ujasnila. Možná jsem si měla nejprve objednat i tu teorii. Ne, že bych nějakou teorii neměla za sebou, ale mám pocit, že některé názory jsou trošku jiné nebo modernější. 3/ Odpovídá kvalita produktu ceně, za kterou jste jej zakoupily? Nedokáži přesně posoudit, protože to je velmi individuální pohled – já osobně jsem byla velmi vděčná za cenu se slevou, protože dražší produkt bych si v současné době (se čtyřmi dětmi) nemohla koupit. Za mě – velký vděk!!!!!! 4/ Doporučily byste produkt i ostatním? Ano, rozhodně ano. Už jsem doporučila mému bývalému manželovi : ))).
Markétaklientka
Před třemi lety jsem měla těžký úraz kolene, následovala operace – plastika vazu, sešití menisku a navrtání stehenní kosti po vytržení chrupavky… 3est týdnů jsem musela chodit o berlích s nulovou zátěží. Už v té době mi od bolesti pomáhalo míčkování .. A uvolňování přes malý míč, které mne naučila Martina Fallerová. Po krátké rehabilitaci, placené pojišťovnou, která nevedla vůbec k žádnému zlepšení mého stavu jsem opět začala pravidelně cvičit u Martiny. Využívaly jsme hodně fasciální techniky a noha přestávala bolet, po posilování se konečně stávala silnější. Využívala jsem ještě i cvičení redcord. Ale pro domácí uvolňování a protahování je dnes pro mne nejdůležitější válcování.. A moc mi doma pomáhá e-booky. Doporučuji je i svým známým, pacientům ve své praxi terapeuta čínské medicíny. Díky Martině jejímu válcování a míčkování jsem se mohla vrátit ke svému milovanému volejbalu….. Děkuji
Tělo bez bolesti - martinafallerova.cz
Jana Dedkováterapetut TČM, Ostrava
Dobrý den, ráda bych napsala zpětnou vazbu na online školu pohybových návyků. Produkt splnil má očekávání, cena odpovídá kvalitě. Videa jsou krátká, ale zároveňje v nich mnoho cenných informací. Mám z videí spustu aha momentů, které se pomalu snažím zakomponovat do svého života a nahradit tak špatné návyky, které jsem si vytvořila. Jde to sice pomalu, ale už to, že si přes den několikrát dokážu všimnout, že jsem ve špatné pozici a zase se na chvíli nastavit do správné pozice je podle mě úspěch. A časem to bude určitě lepší a lepší. Díky videím jsem zjistila,kde všude mám hrozné napětí a pracuji na jeho uvolnění. Při telefonování např. užpoužívám zásadně sluchátka, abych nenakláněla hlavu. Opravdová úleva pro krk.Nejvíc mě překvapilo téma spánek, to bych zde vůbec nečekala. Určitě budu produkt doporučovat, protože jsou v něm základní informace, které by měl znát opravdu každý a to už od dětství.
Pavla Kloudováklientka
Problémy se zády mám skoro celoživotní, díky své hypermobilitě která je spíše na škodu a sedavému zaměstnání. Paní Martina je nejlepší cvičitelka, kterou jsem za posledních pár let potkala. Odhalí problém, který přesně specifikuje a cvičení mu cíleně zaměří. Její hodiny mají spád, jsou různorodé a ke cvičení používá spoustu jednoduchých pomůcek se kterými lze cvičit i doma. Já sama jsem si pořídila pěnový válec, na který nedám dopustit, drobné věci jako ježci a míčky jsou mou každodenní hračkou v práci. Její cvičící speciály a pilates jsou bezkonkurenční. Opravdu top ve svém zaměření. Jediné, co mně mrzí je vzdálenost, dojíždím na cvičení od Frýdku Místku, tak doufám že při školení nových trenérů jednou vyškolí i někoho poblíž.
Machálková Marcela (50 let)
Zběžně jsem došlé e-booky prolétla a musím moc chválit :-):-):-) Jasné, výstižné, dokonalé – takže jen začít. Je vidět, že jste uplatnila mnohaleté zkušenosti a že svou práci máte ráda a jste ráda z pokroků a výsledků nás, Vašich klientů a cvičenců. Moc a moc děkuji i za to, že takoví lidé, jako jste Vy, ještě existují a já – lenoch, se zavazuji, že Vaši práci nenechám ležet ladem a někde v zapomnění, a budu cvičit 🙂 S úctou a přáním všeho dobrého
Magda Stražická
Milá paní Fallerová, chtěla bych Vám tímto ještě jednou poděkovat za super a velmi užitečný kurz Poznejme své tělo. Kromě toho, že jsem si k Vánocům dostala ježky atd. a můžu si sama doma válcovat a masírovat, tak jsem také doporučovala některé cviky a protahování i členům své domácnosti – mimochodem můj muž si ježka pořídil taky a nemůže si ho vynachválit 🙂
Alena Wagnerová
Martina je skvělá žena, velice pracovitá. Má velký přehled o fyziologii těla, jak funguje během pohybu, odpočinku, ale i ve chvílích velkého nasazení. Ve své práci řeší i špatné každodenní stereotypy. Její e-booky jsou perfektně připravené, srozumitelné. Použila zde své fotografie, což je skvělé, nejsou převzaté z jiných knih. Doporučuji je svým klientům pro jejich srozumitelnost a jasnost. Jsou vhodné pro každého člověka, který se stará o své tělo i mysl a svůj životní styl. Již se těším na další e-booky, které Martina vytváří.
Tělo bez bolesti - martinafallerova.cz
Wendy Přistoupilovámasérka a terapeutka TCM
Od Martiny jsem si zakoupila všechny její dostupné e-booky. I když jsem zdravotní trenérka, přesto jsem v nich našla prohloubení svých znalostí a různé tipy, které praktikuji na svých klientech. V e-boocích je vše, velmi dopodrobna vysvětleno, i pro úplné laiky a začátečníky. Pokud máte problémy s danou oblastí, tak pro začátek jsou cviky v nich obsažené zcela dostačující. Zároveň oceňuji, že u každého cviku jsou informace ohledně možných chyb. Myslím, že v nich každý najde to potřebné pro oblast, na kterou jsou materiály zaměřeny. Stále se k nim vracím a hledám v nich inspiraci ... Těším se na nové e-booky, jsou vážně super.
Andrea Bučkovátrenér
Ahoj Martino, až teď jsem se dostala v klidu k vytištění a prostudování e-booků. Musím říct, že jsou tam věci, které člověk už na různých seminářích slyšel a nebo četl, ale tady je to krásně přehledné a logicky propojené a ještě pár dalších doplňujích informací navíc. Takže mi najednou zapadly ještě nějaké kamínky do mozaiky. Je tam srozumitelně popsaná i anatomie, což člověk občas s klienty rád využije. Cviky jsou parádně popsané, vč. nastavení, dechu, možnosti chyb atd. Prostě krásná a srozumitelná kuchařka na zdokonalení stávajících znalostí a dovedností. Líbí se mi, že jsou tam popsané i detaily, které jsem třeba na seminářích nepostřehla a nebo je už zapomněla. Některé cviky se sice v různých dílech opakují, ale to je pochopitelné, pokud si člověk objedná pouze některý díl. Prostě za mě maximální spokojenost. Teď už jen si najít čas a vše si v klidu pročíst a vyzkoušet na vlastním těle. A musím říct, že se na to už moc těším. Děkuji moc a přeji ať se Ti vše daří.
Renata Dobešoválektor
Marti, ďakujem za skvelé e-booky, ktoré som si s nadšením preštudovala. Sú napísané veľmi prehľadne, logicky, kapitoly majú plynulú nadväznosť a tým sú zrozumiteľné aj pre širokú verejnosť a celkovo ľudí, ktorí sa zaujímajú o zdravý pohyb a zdravý životný štýl. Z e-bookov cítiť, že si im venovala veľa času, precízne prepracovala každú tému, zhmotnila svoje dlhoročné skúsenosti, rady a bohatú prax. Taktiež sa mi páči Tvoje poňatie a vysvetlenie anatómie človeka k jednotlivým témam, ktoré je tak veľmi potrebné k prevedeniu konkrétnych cvikov. Oceňujem aj upozornenia na možné chyby pri cvičení a veľa veľa užitočných "detailov". Krásna práca, ktorá bola urobená s láskou. Ďakujem a s radosťou odporúčam všetkým! P.S. Prajem všetko dobré a teším sa na ďalšie:) Andrea
Andrea Daníšková