JAK SI SAMI POMOCI od bolesti zad či kloubů - to Vás naučí tyto e-booky. 

Vezměte zodpovědnost za své tělo do svých rukou a POJĎME TO SPOLU ZMĚNIT. 

Tyto materiály vznikly díky mému neustálému vzdělávání se a mé 32leté praxi jako lektora skupinových lekcí, 13leté praxi osobního lektora a 7leté praxi lektora v IQ POHYB AKADEMII, kde jsem byla součástí lektorského týmu a podílela se na vzdělávání nových Pilates lektorů a vedla odborné semináře pro pohybové specialisty v České a Slovenské republice.

ŽIJ - PRACUJ - SPORTUJ

BEZ BOLESTI ZAD A KLOBŮ

Spousta klientů chtěla i videolekce,

tak jsem vystoupila ze své pohodové zóny a stoupla si před kameru

a vše co jsem se naučila, školím, učím, najdete v členské sekci

Novinky od 25.4.2020 - 22.9.2020 za akční cenu

bo stále Covid - do konce roku 2020

Zadej kód -  leto2020 - a slevni si cenu novinek ještě o 1000,- kč

Budu moc ráda, když si užiješ léto i podzim bez bolesti zad a kloubů

Díky opětovným restrikcím ve fitness sektoru je slevový kód platný

do konce roku

Prémiový balíček

JAK na Diastázu - Funkční břicho - Chodidla - Kolena - Kyčle

Nauč se chodit

Naučíte se JAK na ploché funkční břicho i s diastázou. JAK na bolest kyčlí a kolen. JAK na silné a stabilní chodidlo. Tak jako dům potřebuje pevné základy, tak i našemu tělu se daří skvěle, pokud funguje síla a stabilita našeho chodidla. Naučí te se JAK vše v těle propojit od chodila ke středu těla a zpět dolů. Naučíte se JAK chodit s funkčním chodidlem, rotací pánve a protirotací hrudníku. To je cesta k uzdravení vašeho těla. Naučíte se JAK na to

ŽÍT - PRACOVAT - SPORTOVAT

bez bolestí zad a kloubů.

Naučíte se JAK uvolnit napětí v těle, JAK se napřímit a JAK na funkční ploché břicho. To vše zaintegrovat do chůze a nemuset tak hledat čas na cvičení funkčního břicha. 

Naučíte se JAK zatočit jednou pro vždy s problémy v kyčelním, kolenním kloubu a chodidle. Naučíte se své tělo používat v souladu s anatomií a konečně začnete žít bez bolesti zad a kloubů.

Naučíte se JAK pomocí pěnového válce, ježků, tenisáků a ručníku uvolnit napětí ve svalech, hydratovat a detoxikovat fasciovou tkáň, účinně protáhnout tělo a následně jej zpevnit.

25% sleva na starší e-booky a balíčky - zadejte kód - sleva25

Naučíte se JAK pomocí pěnového válce uvolnit napětí ve svalech, hydratovat a detoxikovat fasciovou tkáň.

Naučíte se JAK rozdýchat své tělo, uvolnit bránici a začít ji používat nejen k okysličení svého těla, ale i k ochraně své bederní páteře.

Naučíte se JAK probudit své pánevní dno, zapojit jej do funkčího středu těla a používat jej při denních činnostech.

Naučíte se JAK  uvolnit a protáhnout své tělo pro snadnější napřímení a zapojit funkčně střed těla pro zdravá záda bez bolesti.

Naučíte se JAK uvolnit oblast kolem kyčelního kloubu, JAK jej rozpohybovat a tím ulevit bederní páteři a JAK používat své tělo v denních činnostech.

Naučíte se JAK uvolnit a protáhmout oblast kolem ramenního kloubu pro snadnější napřímení a JAK používat ramenní kloub v denních činnostech.

Výhodné balíčky

Uvolním se a zpevním střed těla

Uvolním se, rozdýchám se a zpevním střed těla

Zpevním střed těla a vím jak na kyčelní a ramenní kloub

Potřebuji se naučit vše - JAK se uvolnit, JAK dýchat, JAK na pánevní dno, JAK na funkční střed těla i JAK na kyčelní a ramení kloub

Proč kupovat jednotlivé e-booky postupně, když je mohu mít za výhodnější cenu všechny najednou. Informace o obsahu najdete u jednotlivých témat - viz výše.

Zkušenosti laiků, lektorů a trenérů s těmito e-booky

Marti, ďakujem za skvelé e-booky, ktoré som si s nadšením preštudovala. Sú napísané veľmi prehľadne, logicky, kapitoly majú plynulú nadväznosť a tým sú zrozumiteľné aj pre širokú verejnosť a celkovo ľudí, ktorí sa zaujímajú o zdravý pohyb a zdravý životný štýl. Z e-bookov cítiť, že si im venovala veľa času, precízne prepracovala každú tému, zhmotnila svoje dlhoročné skúsenosti, rady a bohatú prax. Taktiež sa mi páči Tvoje poňatie a vysvetlenie anatómie človeka k jednotlivým témam, ktoré je tak veľmi potrebné k prevedeniu konkrétnych cvikov. Oceňujem aj upozornenia na možné chyby pri cvičení a veľa veľa užitočných "detailov". Krásna práca, ktorá bola urobená s láskou. Ďakujem a s radosťou odporúčam všetkým! P.S. Prajem všetko dobré a teším sa na ďalšie:)
Andrea Daníšková
Před třemi lety jsem měla těžký úraz kolene, následovala operace – plastika vazu, sešití menisku a navrtání stehenní kosti po vytržení chrupavky… šest týdnů jsem musela chodit o berlích s nulovou zátěží. Už v té době mi od bolesti pomáhalo míčkování .. A uvolňování přes malý míč, které mne naučila Martina Fallerová. Po krátké rehabilitaci, placené pojišťovnou, která nevedla vůbec k žádnému zlepšení mého stavu jsem opět začala pravidelně cvičit u Martiny. Využívaly jsme hodně fasciální techniky a noha přestávala bolet, po posilování se konečně stávala silnější. Využívala jsem ještě i cvičení redcord. Ale pro domácí uvolňování a protahování je dnes pro mne nejdůležitější válcování.. A moc mi doma pomáhá e-booky. Doporučuji je i svým známým, pacientům ve své praxi terapeuta čínské medicíny. Díky Martině jejímu válcování a míčkování jsem se mohla vrátit ke svému milovanému volejbalu….. Děkuji
Jana Dedkovárehabilitace, terapeut TCM
Ahoj Martino, až teď jsem se dostala v klidu k vytištění a prostudování e-booků. Musím říct, že jsou tam věci, které člověk už na různých seminářích slyšel a nebo četl, ale tady je to krásně přehledné a logicky propojené a ještě pár dalších doplňujích informací navíc. Takže mi najednou zapadly ještě nějaké kamínky do mozaiky. Je tam srozumitelně popsaná i anatomie, což člověk občas s klienty rád využije. Cviky jsou parádně popsané, vč. nastavení, dechu, možnosti chyb atd. Prostě krásná a srozumitelná kuchařka na zdokonalení stávajících znalostí a dovedností. Líbí se mi, že jsou tam popsané i detaily, které jsem třeba na seminářích nepostřehla a nebo je už zapomněla. Některé cviky se sice v různých dílech opakují, ale to je pochopitelné, pokud si člověk objedná pouze některý díl. Prostě za mě maximální spokojenost. Teď už jen si najít čas a vše si v klidu pročíst a vyzkoušet na vlastním těle. A musím říct, že se na to už moc těším. Děkuji moc a přeji ať se Ti vše daří.
Renata Dobešoválektor
Martina je skvělá žena, velice pracovitá. Má velký přehled o fyziologii těla, jak funguje během pohybu, odpočinku, ale i ve chvílích velkého nasazení. Ve své práci řeší i špatné každodenní stereotypy. Její e-booky jsou perfektně připravené, srozumitelné. Použila zde své fotografie, což je skvělé, nejsou převzaté z jiných knih. Doporučuji je svým klientům pro jejich srozumitelnost a jasnost. Jsou vhodné pro každého člověka, který se stará o své tělo i mysl a svůj životní styl. Již se těším na další e-booky, které Martina vytváří.
Wendy Přistoupilová masér, terapeut TCM
Od Martiny jsem si zakoupila všechny její dostupné e-booky. I když jsem zdravotní trenérka, přesto jsem v nich našla prohloubení svých znalostí a různé tipy, které praktikuji na svých klientech. V e-boocích je vše, velmi dopodrobna vysvětleno, i pro úplné laiky a začátečníky. Pokud máte problémy s danou oblastí, tak pro začátek jsou cviky v nich obsažené zcela dostačující. Zároveň oceňuji, že u každého cviku jsou informace ohledně možných chyb. Myslím, že v nich každý najde to potřebné pro oblast, na kterou jsou materiály zaměřeny. Stále se k nim vracím a hledám v nich inspiraci ... Těším se na nové e-booky, jsou vážně super.
Andrea Bučkovátrenér