Vstup do VIP klubu

Vstaň a dej tělu pohyb, co má smysl

Tvé tělo bude přesně takové, jaké si je uděláš.

Naučím tě, jak na život bez bolesti zad a kloubů.

 Vstaň a dej tělu pohyb, co má smysl, a

získáš přístup ke všem on-line produktům na 1rok.

  • Neomezený přístup k informacím z mého neustálého se vzdělávání ve světě pohybu a fascií.
  • Již nyní je v klubu hodnotný materiál a bude postupně doplňován.
  • Členství v klubu je vhodné pro laickou veřejnost, která zde najde návod Jak na bolest zad a kloubů včetně spousty lekcí s různými pomůckami.
  • Členství v klubu je také vhodné pro lektory skupinových lekcí, kteří zde naleznou inspiraci pro své lekce.
  • Členství v klubu pomůže i fyzioterapeutům ve své praxi. Naučí se Jak šetřit své ruce a inspirují se množstvím účinných cviků.
  • Vstoupem do klubu získáváte roční neomezený přístup ke všem mým on-line produktům.
  • Stanete se tvůrci dalších lekcí na přání. Velký výběr lekcí s pomůckami a také se zaměřením na specifický problém v těle.

V klubu již najdete

Škola pohybových návyků

kurz - Restartuj své tělo

Knihovna smysluplného pohybu

postupně budou přidávány lekce k jednotlivým modulům

Healthy office

Postupně budou přibývat krátké lekce Jak se v kanceláři na židli protáhnout, zpevnit, ulevit od bolesti. Inspirace pro pauzy v kanceláři. Připravuje se...

Hodnota tohoto členství je

3990,-CZK / 155,-EUR 

vstup omezen na 1 rok

Díky lekcím, informacím, uvolňovacím technikám, protahovacích a posilovacích lekcí s různými pomůckami si budete umět sami pomoci od bolesti zad a kyčlí, vaše bříšní a zádové svaly se dostanou do správné kondice včetně pánevního dna.Zacvičit si tak budete moci kdykoliv a kdekoliv.

Má 33letá praxe, neustálé vzdělávání se u domácích a zahraničních lektorů, vystudování  fyzioterapeuticko - pohybového konceptu Spiraldynamik® , účast na kongresech Dr. Roberta Schleipa, který vede výzkum Fascií na univerzitě v Ulmu, základy rolfingu, praxe s klienty a hlavně mé osobní zkušenosti byly inspirací ke vzniku klubu.

V klubu se naučíte pouze vyzkoušené a fungující cviky. A hlavně vychytávky, tipy a triky, JAK na to.

Během posledních 7 let jsem v IQ pohyb akademii vyškolila spoustu pohybových specialistů v České a Slovenské republice. Naučte se používat své tělo díky tomuto klubu i vy.

www.martinafallerova.cz

www.skola-pohybovych-navyku.cz

www.pohybovy-specialista.cz

www.pilatesforhealth.cz

Martina Fallerová

Pohybová specialistka

Lektor osobních lekcí na Pilates strojích

Lektor skupinových lekcí

Lektor seminářů pro laickou i odbornou veřejnost

Autorka Školy pohybových návyků

Autorka výukových e-booků

Autorka on-line kurzů

 

Reference 

Dobrý den, Martino. Videa jsou úžasná, jednoduše vysvětlená. Vy jste milá a sympatická, hezky se s Vámi cvičí. Jsem fyzioterapeut, ráda jsem z vašich videí načerpala inspiraci pro svou práci. Někdy hledám slova, kterými jednoduše cvik klientovi popsat. Proto jsem si videa pouštěla a psala si na papír, jak cvik vysvětlit, co má pacient cítit. V neposlední řadě jsem si i na vlastní kůži cviky vyzkoušela a výsledky úžasné. Děkuji a přeji moc úspěchů ve vaší práci. Jana
JanaFyzioterapeut
Ďakujem za Vašu prácu a ďakujem Covidu, že ste sa Vy a Vaše cvicenia dostali až ku mne. Po pôrode sa mi nestiahla úplne diastaza a mám malú pupočnú kylu. Po cvičení s Vami sa mi to začalo upravovať (potvrdené sonom). Fyzioterapeutku som mala už aj pred Vami, navštevovala ju osobne ale výsledky neboli žiadne. S Vami, aj keď cvičím online, tak výsledky dosahujem. Začala som vnímať svoje telo, začínam si uvedomovať pohyby, čo robí môjmu telu dobre a čo nie. Vnímam že často stojím, sedím, dycham, chodim nesprávne a snažím sa to napraviť. Je to makačka. Hlavne keď človek je cely deň zhrbeny pri bábätku, dojčení, nosení a podobne. Ale verím, že sa mi to zautomatizuje, keď tam tomu čas a budem robiť pohyby vedome. Ďakujem za Vašu prácu a za pomoc
Lubica
Na jaře během korony jsem se vyhecovala a rozhodla se vyzkoušet jiný typ cvičení, než na který jsem byla zvyklá. Mám ráda výbušné tréninky u kterých se zadýchám, ale chtěla jsem zkusit něco nového. Na vaše e-booky jsem slyšela dobré reference, tak jsem se rozhodla přihlásit se do kurzu. Objednala jsem si pomůcky a s nevelkým očekáváním jsem se pustila do cvičení. Během cvičení jsem zapojila svaly, které běžně nepoužívám, zpocená jsem byla za 15 minut a na konci každého videa jsem byla vděčná, že mi váš kurz vstoupil do života, protože jsem objevila nový princip tréninku, který jsem do té doby naznala. Zlepšila se mi mobilita, lépe vnímám zapojení svalů a i během dne se víc soustředím na pohyby během každodenního života. Zmizely mi občané bolesti beder a pravé kyčle. K videům se stále ráda vracím a v plánu mám pořídit si i e-booky.
Hanka
Milá Martino, Tvoje e-booky jsou skvělým doplněním k tomu, co vím. Informace v nich jsou přehledné, srozumitelné. S videi, které jsi pro nás udělala v době korony, jsou mým nepostradatelným pomocníkem, mou věčnou inspirací. Moc pěkně vše vysvětluješ. Tvůj normální přístup je pro mne, a věřím, že nejen pro mne, velmi inspirující. Za tím vším je Tvoje píle, dlouhodobá práce, hlednání nových informací. a... Jsem moc ráda, že Tě mám alespoň takhle na dálku - ebook a videa.🥰🙏Když jsem je poprvé otevřela bylo to wow!!! Dnes je mám všechny vzorně vytisknuté a velmi často si v nich hledám a dělám různé poznámky....Ještě jednou moc děkuji, že jsi na mé cestě. 😀
Dana lektor Pilates
Objednala jsem si Váš e-book:Uvolnění svalové tkáně-hydratace fascií a začátkem července začala podle nich postupovat. Byla jsem zvědavá zda naleznu úlevu předvším v oblasti pravého ramen-lopatky a kyčle a sedacího hrbolu. Jednotlivé techniky a postupy jsou super, pravidelně provádím a jsem opravdu moc mile překvapená jak vše zabírá. Sama chodím 3x týdně na posilovací hodiny-celého těla a začala jsem chodit i na hloubkové fyzio masáže, ale prováděním masáží podle Vašeho e-booku si vystačím brzy sama.
Lidie
Marti začala jsem s vašimi videi v době Coronaviru a strašně jste mě posunula. Poměrně v krátké době jsem si koupila vaše e-booky, které jsou napsané jasně srozumitelně a tím krásně dokreslují informace z videí. Díky vám teď pomáhám velmi úspěšně s odstraňováním bolesti u jiných lidí v individuálních hodinách a předávám vaše moudra o těle ve skupinových lekcích. A klienti jsou překvapeni, že nejsou odkázání žít jen v bolestech, ale že se s tím dá úspěšně něco dělat. Díky vám. Vaše projekty jsou neskutečně propracované a díky za ně. Moc se těším na další informace od vás.☺️☺️☺️
MartinaLektor Pilates
Vaše e-booky jsou skvělé, jsem z nich nadšena. Mám po operaci kolene a díky nim a Vašim videím jsem dostala odpovědi na všechny otázky, s kterými jsem si nevěděla rady a hlavně....funguje to ...perfektně. 👍👌 Už jsem se i přihlásila na Váš podzimní kurz v Opavě a moc se na něj těším. Děkuji, že jste.😉🙂
Dana
Děkuji za vaše e-booky, moc mi pomohly při bolesti zad a kotníku. Ale přiznám se, že nadšená jsem byla z videí, ty jsou top a klidně si zaplatím pokračování.
Ivana