on-line video knihovna

smysluplného pohybu

Tvé tělo bude přesně takové, jaké si je uděláš.

 

Naučím tě si své tělo srovnat do funkčnosti a bez bolesti.

Naučím tě využívat pomůcky účelně a smysluplně.

Vstaň a dej tělu pohyb, co má smysl.

Výběr lekcí je opravdu pestrý..

Trápí tě bolest zad a kloubů?

Možná, že i ty řešíš stejné problémy jako mí klienti. Trápí tě bolesti zad, kyčlí, ramen, kolen, vyboulené břicho nebo diastáza? Omezují tě Jak v běžném životě, práci, tak i ve tvém oblíbeném sportu?

Chápu, že si přeješ  zase Žít - Pracovat - Sportovat bez bolesti zad a kloubů.

Potřebuješ rychlé řešení?

Mí klienti vyžadují rychlá řešení. Proto jsem se naučila volit jen takové cviky a techniky, aby se výsledek dostavil co nejrychleji. Někdy ustoupí bolesti velice rychle pomocí technik z  této knihovny.

Pokud chceš, aby se problémy a bolesti neopakovaly, je třeba změnit i některé pohybové návyky, které je způsobují. A to se také naučíš. 

Všechny mé zkušenosti, tipy a triky, se můžeš naučit také. Najdeš je v této on-line knihovně smysluplného pohybu. Na trhu nenajdeš tak ucelený a jednoduchý návod JAK na Život bez bolesti zad a kloubů. 

V on-line knihovně smysluplného pohybu najdeš kurz  Restartuj své tělo

Ukáži ti cestu Jak na život bez bolesti.

JAK se zbavit problémů s bolavými zády a kyčlemi jednou pro vždy.
JAK používat pěnový válec, ježky, tenisáky a ručník k uvolnění a hydrataci své svalové a fasciové tkáně a k odstranění bolesti v těle.

JAK si účinně protáhnout svá záda.
JAK použít bránici k dechu a ochraně bederní páteře.
Jak na pánevní dno.
JAK na ploché břicho.
JAK na silný a stabilní střed těla.
JAK na základní pohybové návyky včetně chůze.

JAK se zbavit problémů s kyčlemi, koleny a chodidly jednou pro vždy.
JAK si účinně protáhnout dolní končetiny.
Jak na sílu a stabilitu své dolní končetiny.
JAK cvičit a hýbat se efektivně a smysluplně.

JAK používat dolní a horní končetiny v souladu se svou anatomií.
JAK na základní pohybové návyky včetně chůze.
JAK souvisí dolní končetina s bolestmi zad a nastavení hlavy, pozice ramene s krční páteří.

JAK si vybudovat pevné základy pro své tělo.

I dům potřebuje pořádnou pevnou základovou desku. Jinak se bortí. A tak tomu je i v našem těle.

 

V modulu 1 najdeš návod Jak na chodidlo - koleno - kyčel.

Jak celou dolní končetinu integrovat do denních pohybových návyků v 10 lekcích v 220 minutách.

V modulu 2 najdeš návod Jak funkční střed těla i s diastázou a Jak vše integrovat do denních pohybových návyků v 12 lekcích v 250 minutách.

V modulu 3 najdeš návod Jak dlaň - loket - rameno - Zdravá krční páteř a Jak vše integrovat do denních pohybových návyků v 6 lekcích v 110 minutách.

Ve videu se dozvíš vše důležité o  on-line kurzu Restartuj své tělo.

Jsem Martina Fallerová

Již 33 let pomáhám lidem najít cestu z bludného kruhu bolestí a vést opět kvalitní život.

Neustále se vzdělávám v pohybových, fyzioterapeutických, fasciálních a rolfingových konceptech.

Vedu skupinové lekce pilates a zdravých zad, osobní terapie na Pilates strojích, pořádám kurzy a semináře pro laickou a odbornou veřejnost. 7 let jsem byla součástí lektorského týmu IQ pohyb akademie a podílela se na školení nových Pilates lektorů, vedla odborné semináře pro pohybové specialisty.

Založila on-line Školu pohybových návyků a on-line klub Vstaň a dej tělu pohyb. co má smysl, kde tvořím projekty, které lidem pomáhají žít kvalitní život bez bolesti.

V knihovně smysluplného pohybu najdeš i on-line knihovnu Pěnový válec.

Naučím tě používat pěnový válec účelně a smysluplně.

Všechny mé zkušenosti, tipy a triky, se můžeš naučit také.

V on-line knihovně Pěnový válec najdeš mnohem víc informací a cviků, než jsem byla schopna zvládnout během 7,5 h odborného semináře pro pohybové specialisty a pilates lektory zaměřeného na Pěnový válec, jehož jsem autorkou a školila jej 6 let v rámci IQ pohyb akademie v České a slovenské republice.

Na trhu nenajdeš tak ucelený zásobník sviků ve formě lekcí.

 • Vysvětlím ti teorii fascií a správnou techniku válcování, kterou nikde jinde nenajdeš. Několik let jsem pravidelnou účastnicí kongresů fascií, kde Robert Schleip předává nové informace z výzkumů, který vede na univerzitě v Ulmu.
 • Najdeš zde lekce na uvolnění svalů, hydrataci a detoxikaci fascií pomocí pěnového válce.
 • Lekce na zvýšení rozsahu a elasticity pomocí pěnového válce.
 • Lekce na sílu a stabilitu našeho těla.
 • Cvičit můžeš kdekoliv a kdykoliv.
 • Vhodné pro laickou veřejnost, která hledá způsoby, jak si pomoci od bolesti zad a kloubů, zvýšit mobilitu svého těla a pořádně si zacvičit.
 • Vhodné pro lektory jako inspirace do svých lekcí a dovzdělání se.
 • V jednotlivých lekcích se cviky neopakují. Každá lekce je tedy originál, a díky nim vám předám obrovský zásobník všechny možností a cviků, které dávají smysl.
 • Nečekej zde cviky, které s pěnovým válcem zacvičit můžeš, ale tvému tělu nic pozitivního nepřinesou.
 • Bez úpravy denních pohybových návyků můžeš cvičit a napravovat o sto šest a nikam to nevede. Jak na, to se zde dozvíš taky.

V on-line knihovně smysluplného pohybu najdeš 2 h uvolňovacích technik pomocí Pěnového válce.

v on-line knihovně smysluplného pohybu najdeš 7 h mobility, síly a stability. Cviky se neopakují a každá lekce je originál.

V on-line knihovně smysluplného pohybu najdeš 34 min informací

jak na denní pohybové návyky.

V lekcích si nejen kvalitně zacvičíš, ale i tělo zregeneruješ, uvolníš, protáhneš, zformuješ i posíliš.

 • Uvolníš si napětí ve svalech a fasciích vzniklé přitížením v práci nebo sportu.
 • Uvolníš si napětí v dolních končetinách.
 • Uvolníš si hrudní a bederní páteř.
 • Uvolníš si oblast ramen, třísel a kyčlí.
 • Uvolníš si a protáhneš zkrácené svaly v těle.
 • Vybuduješ pružné tělo.
 • Vybuduješ sílu a stabilitu ve svém těle.
 • Budeš chodit a běhat s lehkostí.

A hlavně se naučíš principy a základy uvolňování, které uplatníš kdykoli něco přeženeš v životě nebo ve tvém oblíbeném sportu.

 • S pěnovým válcem experimentuji již 16 let a stále mě fascinuje jeho účinnost a pomoc při řešení bolestivosti a ztuhlosti v těle.
 • Postupně s mým vzděláním ve fasciích a rolfingu jsem začala kromě pěnového válce používat i masážní ježky, tenisáky, pěnové a gumové koule. Jejich výhodou je, že jsou často účinnější, intenzivnější a je možnost je mít neustále u sebe doma, v práci, na cestách nebo na dovolené. Tak se dá vyřešit bolest z přetížení ihned. Jak na to najdeš také v on-line knihovně smysluplného pohybu.
 • Můj manžel ignoroval pěnový válec celých 10let. Zlom nastal, až když ráno nemohl chodit díky tuhému lýtku a achillovce. Pochopil, že pokud chce dále dělat své oblíbené sporty, bez válce a protahování to nepůjde.
 • Mí synové také museli první získat motivaci. Jejich dolní končetiny byly tak staženy a zkráceny, že to odnášely kolena a oni se nemohli věnovat svým oblíbeným sportům.To se stává často v době růstu, kdy kosti rostou rychleji, než okolní tkáně. A pěnový válec je tedy skvělým pomocníkem.
 • Válcováním totiž dojde k regeneraci, uvolnění a hydrataci svalové a fasciové tkáně, odvodu toxinů vzniklých při zátěži.
 • U nás doma se před televizí stále válí pěnový válec, ježci a různé koule.
 • Dovol si zažít ten pocit lehkosti a volnosti v těle.

V knihovně smysluplného pohybu najdeš také lekce s Magic circlem.

I tuto pomůcku jsem učila smysluplně používat lektory Pilates a pohybové specialisty ve školící akademii. Užij si i ty celkem 160 min v 5 lekcích s touto skvělou pomůckou.

 

Do knihovny smysluplného pohybu jsem také vložila lekce na velkém míči, s overballem, ručníkem i u zdi.

 

V knihovně smysluplného pohybu najdeš i lekce z FB skupiny, ve které jsem cvičila v době covidové karantény. Úspěch těchto lekcí, může za to, že ti dnes zde mohu nabídnout právě tento úžasný produkt. Vložila jsem do něj všechny své znalosti a zkušenosti. 

 

Je to snadné. Objednáš, zaplatíš a cvičíš hned.


Přihlásíš se do členské sekce kdykoliv a kdekoliv.

Tělo bez bolesti - martinafallerova.cz

Klikneš na lekci, kterou potřebuje Tvé tělo.

Tělo bez bolesti - martinafallerova.cz

A můžeš dát tělu pohyb, co má smysl.

Tělo bez bolesti - martinafallerova.cz

Jak jsou spokojeni moji klienti?

,,Po on-line cvičení s vámi se mi stáhla diastáza i pupečníková kýla. Takové výsledky jsem neměla ani po návštěvách fyzioterapeuta.,,

Ďakujem za Vašu prácu a ďakujem Covidu, že ste sa Vy a Vaše cvicenia dostali až ku mne. Po pôrode sa mi nestiahla úplne diastaza a mám malú pupočnú kylu. Po cvičení s Vami sa mi to začalo upravovať (potvrdené sonom). Fyzioterapeutku som mala už aj pred Vami, navštevovala ju osobne ale výsledky neboli žiadne. S Vami, aj keď cvičím online, tak výsledky dosahujem. Začala som vnímať svoje telo, začínam si uvedomovať pohyby, čo robí môjmu telu dobre a čo nie. Vnímam že často stojím, sedím, dycham, chodim nesprávne a snažím sa to napraviť. Je to makačka. Hlavne keď človek je cely deň zhrbeny pri bábätku, dojčení, nosení a podobne. Ale verím, že sa mi to zautomatizuje, keď tam tomu čas a budem robiť pohyby vedome. Ďakujem za Vašu prácu a za pomoc
Ľubica Chalupková klientkaklientka

,,Po úrazu kolene jsem se díky Martině vrátila ke svému milovanému volejbalu. Její on-line produkty doporučuji i svým klientům.,,

Před třemi lety jsem měla těžký úraz kolene, následovala operace – plastika vazu, sešití menisku a navrtání stehenní kosti po vytržení chrupavky… 6 týdnů jsem musela chodit o berlích s nulovou zátěží. Už v té době mi od bolesti pomáhalo míčkování .. A uvolňování přes malý míč, které mne naučila Martina Fallerová. Po krátké rehabilitaci, placené pojišťovnou, která nevedla vůbec k žádnému zlepšení mého stavu jsem opět začala pravidelně cvičit u Martiny. Využívaly jsme hodně fasciální techniky a noha přestávala bolet, po posilování se konečně stávala silnější. Využívala jsem ještě i cvičení redcord. Ale pro domácí uvolňování a protahování je dnes pro mne nejdůležitější válcování.. A moc mi doma pomáhá e-booky. Doporučuji je i svým známým, pacientům ve své praxi terapeuta čínské medicíny. Díky Martině jejímu válcování a míčkování jsem se mohla vrátit ke svému milovanému volejbalu….. Děkuji
Tělo bez bolesti - martinafallerova.cz
Jana Dedkováterapeut TCM Ostrava

,,Martina problém odhalí, přesně specifikuje a cvičení cíleně zaměří. Cvičící speciály jsou bezkonkurenční.,,

Problémy se zády mám skoro celoživotní, díky své hypermobilitě která je spíše na škodu a sedavému zaměstnání. Paní Martina je nejlepší cvičitelka, kterou jsem za posledních pár let potkala. Odhalí problém, který přesně specifikuje a cvičení mu cíleně zaměří. Její hodiny mají spád, jsou různorodé a ke cvičení používá spoustu jednoduchých pomůcek se kterými lze cvičit i doma. Já sama jsem si pořídila pěnový válec, na který nedám dopustit, drobné věci jako ježci a míčky jsou mou každodenní hračkou v práci. Její cvičící speciály a pilates jsou bezkonkurenční. Opravdu top ve svém zaměření. Jediné, co mně mrzí je vzdálenost, dojíždím na cvičení od Frýdku Místku, tak doufám že při školení nových trenérů jednou vyškolí i někoho poblíž.
Marcela Machálkováklientka

,,Děkuji za užitečný kurz Poznejme své tělo. Můžu se doma válcovat a masírovat. Mimochodem i můj můž si ježka nemůže vynachválit.,,

Milá paní Fallerová, chtěla bych Vám tímto ještě jednou poděkovat za super a velmi užitečný kurz Poznejme své tělo. Kromě toho, že jsem si k Vánocům dostala ježky atd. a můžu si sama doma válcovat a masírovat, tak jsem také doporučovala některé cviky a protahování i členům své domácnosti – mimochodem můj muž si ježka pořídil taky a nemůže si ho vynachválit 🙂
Alena Wagnerováklientka

,,Jsem fyzioterapeut a z vašich videí jsem načerpala inspiraci pro svou práci a cviky vyzkoušela i na vlastní kůži. Výsledky jsou úžasné.,,

Jsem fyzioterapeut, ráda jsem z vašich videí načerpala inspiraci pro svou práci. Někdy hledám slova, kterými jednoduše cvik klientovi popsat. Proto jsem si videa pouštěla a psala si na papír, jak cvik vysvětlit, co má pacient cítit. V neposlední řadě jsem si i na vlastní kůži cviky vyzkoušela a výsledky úžasné. Děkuji a přeji moc úspěchů ve vaší práci.
Janafyzioterapeut

,,Vždy po cvičení mám pocit, že se mi tělo srovnalo. Líbí se mi, jak otevřeně a srozumitelně hovoříte o jednotlivých cvicích a propojení s problémem. Denní návyky a zlozvyky jsou také moc dobře vysvětlené a určitě jsou častými spouštěči problémů.,,

1) On-line produkt splnil moje očekávání, je tam mnoho videí a různorodých cvičení. Je tedy možné vybrat si každý den z videí, která zrovna nejvíce potřebuji procvičit i podle nálady. 2) Určitě cítím, že se mi tělo procvičuje, ale mám videa zatím jen kratší čas, takže na odstranění potíží s krční páteří potřebuji více času. Cvičení u zdi je opravdu překvapivě účinné, vždy po cvičení mám pocit, že se mi tělo srovnalo. Líbí se mi, jak otevřeně a srozumitelně hovoříte o jednotlivých cvicích a propojení s problémem. Denní návyky a zlozvyky jsou také moc dobře vysvětlené a určitě jsou častými spouštěči problémů. 3) Ano, cena odpovídá kvalitě. 4) Určitě doporučuji.
Lucie Halamíkováklientka

V on-line knihovně jsou lekce seřazeny tak, abys vždy snadno našla, co zrovna tvé tělo potřebuje.

Kdo jiný, než Ty?

Kdy jindy, než teď?

Vstaň a dej tělu pohyb, co má smysl.

Vyber si délku člensví, zaplať a můžeš si zacvičit hned.

PŘÍSTUP NA 1 ROK

 • Knihovna smysluplného pohybu
 • Podpora v uzavřené FB skupině.
 • Přístup ihned po zaplacení.

Cena pro tebe na 365 dní

6 890 Kč/287 Eur

Garance spokojenosti.

Tento program nenahrazuje lékařskou péči. Respektuj doporučení svého ošetřujícího lékaře. Ale je pro mne důležité, abys byla s programem naprosto spokojená. Pokud by z jakéhokoliv důvodu nesplnil Tvoje očekávání, do 14 dnů od koupi mi napiš a já Ti vrátím celou částku, kterou jsi zaplatila.

Slibuji Ti, že do programu vkládám všechny  mnohaleté znalosti a zkušenosti své i svých klientů.

Časté otázky

Jak on-line program probíhá?

Po zaplacení a spárování platby ti přijdou maily. Jeden s fakturou o zaplacení a další s přihlašovacími údaji do členské sekce. Přihlásíš se a můžeš si ihned vybrat lekci, kterou tvé tělo potřebuje. Lekce jsou přehledně seřazené.

Kdy on-line program začíná a kdy končí?

Po zaplacení a spárování platby ti ihned zašlu přihlašovací údaje pro vstup do členské sekce. Můžeš začít hned. Přístup ti zůstává na 30,90, 365 dní od zaplacení. Pokud budeš spokojena, můžeš si prodloužit členství za těchto podmínek.

Nejsou cviky moc těžké?

Neměj strach. Většina cviků je jednoduchých. Fígl spočívá v přesném nastavení těla a provedení cviku. Výběr lekcí je široký od jednoduchých po náročnější. Není dogma odcvičit vše. Pokud máš zdravotní omezení, respektuj doporučení svého ošetřujícího lékaře.

Kolik času mi cvičení zabere?

Podle situace. Lekce jsou dlouhé 20 - 40 - 60 minut. Záleží jen na tobě, kolik času zrovna máš.

Nemám Facebook.

Nic se neděje. Pokud ti bude cokoliv nejasné, zeptáš se v členské sekci nebo v mailu. Facebooková skupina je výhodná, protože pokud je něco nejasného, mohu reagovat rychleji a odpověď i natočit živě. Je to názornější.

Co když zjistím, že on-line knihovna smysluplného pohybu není pro mne?

Nic se neděje. Když opravdu zjistíš, že cviky pro tebe nejsou vhodné a nepomáhají vrátím ti do 14 dnů peníze. Ale věřím, že budeš spokojena jako spousta mých klientů.

Nevím, jestli je on-line program pro mne vhodný.

Pokud cítíš, že tvé tělo by potřebovalo uvolnit, protáhnout, zpevnit a naučit se denní pohybové návyky - je určitě pro tebe vhodný. Pomůcky dodají cviku intenzitu a účinnost. Cvičení bez pomůcek a opor ve formě židle, stěny, podlahy je plýtvání časem. Pomůcky opravdu pomohou uvést tělo rychleji do formy. Vím o čem mluvím. Sama na svých lekcích používám pomůcky stále a 7 let jsem je školila i instruktory Pilates a pohybové specialisty.

Jsou pomůcky součástí on-line programu?

Ne. Pomůcky nejsou součástí. V členské sekci nalezneš odkazy, kde si je můžeš objednat.

Je to tak jednoduché.

Vstaň a dej tělu pohyb, co má smysl.

 

Zacvič si doma kdykoliv máš zrovna čas a náladu.

Neztrácej čas přesunem do svého pohybového centra. 

 • Najdeš zde lekce na uvolnění svalů, hydrataci a detoxikaci fascií pomocí různých pomůcek.
 • Lekce na zvýšení rozsahu a elasticity pomocí různých pomůcek.
 • Lekce na sílu a stabilitu našeho těla.
 • Lekce zaměřené na specifický problém v těle za použití různých pomůcek.
 • A další a další varianty kombinací pomůcek.
 • Vhodné pro laickou veřejnost - můžeš cvičit kdekoliv a kdykoliv.
 • Vhodné pro lektory jako inspirace do svých lekcí a dovzdělání se.

Lekce tvé tělo uvolní, srovnají, protáhnou a zpevní. 

Neztrácíš čas cestováním do svého oblíbeného centra,  v čekárnách lékařů a rehabilitací. Ti stejně řeší pouze následek Tvého používání těla, ale ne příčinu.

S pomocí lekcí, cviků, tipů a triků najdeš příčinu svých problémů, naučíš se je řešit a používat své tělo v souladu se svou anatomií.

Volný čas tak můžeš věnovat svým oblíbeným činnostem a přátelům.

Kdo jiný, než Ty?

Kdy jindy, než teď?

Vstaň a dej tělu pohyb, co má smysl.

Vyber si délku člensví, zaplať a můžeš si zacvičit hned.