On-line

PRVNÍ POMOC

při bolestech krční páteře a trapézových svalů

Tvé tělo bude přesně takové, jaké si je uděláš.

Naučím tě Jak na Život bez bolesti zad a kloubů

Ze všech svých videí v klubu jsem vybrala jen ty nejúčinnější techniky, cviky, tipy a triky Jak na

 bolest krční páteře a trapézových svalů.

Naučte se Jak si jednou pro vždy sami pomoci

od bolesti krční páteře a trapézových svalů 

  • Naučíte se Jak si uvolnit napětí v krční páteři a trapézech pomocí masážních ježků.
  • Naučíte se Jak si účinně protáhnout svaly a svalové skupiny, které s těmito bolestmi souvisí.
  • Naučíte se Jak si vše funkčně zpevnit.
  • Naučíte se Jak tyto oblasti používat během denních činností. Bez těchto úprav tvé bolesti nezmizí.
  • Neomezený přístup ke všem videím kdykoliv a odkudkoliv.

V první pomoci najdete lekce na doma i do kanceláře.

Pomoci od bolesti si tak můžete kdekoli a kdykoli.

Hodnota on-line PRVNÍ POMOCI

při bolestech krční páteře a trapézových svalů je

299,-CZK / 12,-EUR 

přístup k videím není časově omezen

125 min v krátkých videích

BONUS JAKO VÁNOČNÍ DÁREK

Jako bonus je součástí PRVNÍ POMOCI při bolestech krční páteře a trapézových svalů i e-book JAK na ramenní kloub v hodnotě 510,- kč

V e-booku najdete

JAK si pomocí pěnového válce uvolnit stažené části, které souvisí se správnou funkcí ramenního kloubu
JAK efektivně protáhnout zkrácené svaly v okolí ramenního kloubu
JAK zpevnit svaly, které souvisí se správnou funkcí ramenního kloubu
JAK ramenní kloub zapojit do Hlubokého svalového stabilizačního systému
JAK používat ramenní kloub během denních činností, aby nám ještě dlouho sloužil.

 

Napřímení páteře, uvolnění, centrace, síla a stabilita ramenního kloubu je klíčem k vyřešení bolestivosti nejen v rameni, ale i problémech s krční páteří. Jedno bez druhého nepovede k zdárnému výsledku.
Dostanete tak manuál Jak si sami pomoci a jednou pro vždy vyřešit problémy nejen s touto oblastí. Budte si moci konečně užívat ŽIVOTA BEZ BOLESTI a věnovat se svým oblíbeným činnostem.

Díky uvolňovacím technikám, protahovacím a posilovacím lekcím si budete umět sami pomoci od bolesti krční páteře a trapézových svalů. Zacvičit si tak budete moci kdykoliv a kdekoliv. Přístup k videím v členské sekci zíkáváte na neomezenou dobu.

Má 33letá praxe, neustálé vzdělávání se u domácích a zahraničních lektorů, vystudování  fyzioterapeuticko - pohybového konceptu Spiraldynamik® , účast na kongresech Dr. Roberta Schleipa, který vede výzkum Fascií na univerzitě v Ulmu, základy rolfingu, praxe s klienty a hlavně mé osobní zkušenosti byly inspirací ke vzniku tohoto produktu.

Vybrala jsem ty nejúčinnější techniky, cviky, tipy a triky Jak na bolest krční páteře a trapézových svalů. Naučte se vše, co učím své klienty na osobních lekcích, konzultacích, skupinových lekcích, seminářích pro laickou i odbornou veřejnost.

Během posledních 7 let jsem v IQ pohyb akademii vyškolila spoustu pohybových specialistů v České a Slovenské republice. Naučte se používat své tělo díky těmto zkušenostem i vy.

www.martinafallerova.cz

www.skola-pohybovych-navyku.cz

www.pohybovy-specialista.cz

www.pilatesforhealth.cz

Martina Fallerová

 

Pohybová specialistka

Lektor osobních lekcí na Pilates strojích

Lektor skupinových lekcí

Lektor seminářů pro laickou i odbornou veřejnost

Autorka Školy pohybových návyků

Autorka výukových e-booků

Autorka on-line kurzů

 

Reference 

Dobrý den, Martino. Videa jsou úžasná, jednoduše vysvětlená. Vy jste milá a sympatická, hezky se s Vámi cvičí. Jsem fyzioterapeut, ráda jsem z vašich videí načerpala inspiraci pro svou práci. Někdy hledám slova, kterými jednoduše cvik klientovi popsat. Proto jsem si videa pouštěla a psala si na papír, jak cvik vysvětlit, co má pacient cítit. V neposlední řadě jsem si i na vlastní kůži cviky vyzkoušela a výsledky úžasné. Děkuji a přeji moc úspěchů ve vaší práci. Jana
JanaFyzioterapeut
Ďakujem za Vašu prácu a ďakujem Covidu, že ste sa Vy a Vaše cvicenia dostali až ku mne. Po pôrode sa mi nestiahla úplne diastaza a mám malú pupočnú kylu. Po cvičení s Vami sa mi to začalo upravovať (potvrdené sonom). Fyzioterapeutku som mala už aj pred Vami, navštevovala ju osobne ale výsledky neboli žiadne. S Vami, aj keď cvičím online, tak výsledky dosahujem. Začala som vnímať svoje telo, začínam si uvedomovať pohyby, čo robí môjmu telu dobre a čo nie. Vnímam že často stojím, sedím, dycham, chodim nesprávne a snažím sa to napraviť. Je to makačka. Hlavne keď človek je cely deň zhrbeny pri bábätku, dojčení, nosení a podobne. Ale verím, že sa mi to zautomatizuje, keď tam tomu čas a budem robiť pohyby vedome. Ďakujem za Vašu prácu a za pomoc
Lubica
Na jaře během korony jsem se vyhecovala a rozhodla se vyzkoušet jiný typ cvičení, než na který jsem byla zvyklá. Mám ráda výbušné tréninky u kterých se zadýchám, ale chtěla jsem zkusit něco nového. Na vaše e-booky jsem slyšela dobré reference, tak jsem se rozhodla přihlásit se do kurzu. Objednala jsem si pomůcky a s nevelkým očekáváním jsem se pustila do cvičení. Během cvičení jsem zapojila svaly, které běžně nepoužívám, zpocená jsem byla za 15 minut a na konci každého videa jsem byla vděčná, že mi váš kurz vstoupil do života, protože jsem objevila nový princip tréninku, který jsem do té doby naznala. Zlepšila se mi mobilita, lépe vnímám zapojení svalů a i během dne se víc soustředím na pohyby během každodenního života. Zmizely mi občané bolesti beder a pravé kyčle. K videům se stále ráda vracím a v plánu mám pořídit si i e-booky.
Hanka
Milá Martino, Tvoje e-booky jsou skvělým doplněním k tomu, co vím. Informace v nich jsou přehledné, srozumitelné. S videi, které jsi pro nás udělala v době korony, jsou mým nepostradatelným pomocníkem, mou věčnou inspirací. Moc pěkně vše vysvětluješ. Tvůj normální přístup je pro mne, a věřím, že nejen pro mne, velmi inspirující. Za tím vším je Tvoje píle, dlouhodobá práce, hlednání nových informací. a... Jsem moc ráda, že Tě mám alespoň takhle na dálku - ebook a videa.🥰🙏Když jsem je poprvé otevřela bylo to wow!!! Dnes je mám všechny vzorně vytisknuté a velmi často si v nich hledám a dělám různé poznámky....Ještě jednou moc děkuji, že jsi na mé cestě. 😀
Dana lektor Pilates
Objednala jsem si Váš e-book:Uvolnění svalové tkáně-hydratace fascií a začátkem července začala podle nich postupovat. Byla jsem zvědavá zda naleznu úlevu předvším v oblasti pravého ramen-lopatky a kyčle a sedacího hrbolu. Jednotlivé techniky a postupy jsou super, pravidelně provádím a jsem opravdu moc mile překvapená jak vše zabírá. Sama chodím 3x týdně na posilovací hodiny-celého těla a začala jsem chodit i na hloubkové fyzio masáže, ale prováděním masáží podle Vašeho e-booku si vystačím brzy sama.
Lidie
Marti začala jsem s vašimi videi v době Coronaviru a strašně jste mě posunula. Poměrně v krátké době jsem si koupila vaše e-booky, které jsou napsané jasně srozumitelně a tím krásně dokreslují informace z videí. Díky vám teď pomáhám velmi úspěšně s odstraňováním bolesti u jiných lidí v individuálních hodinách a předávám vaše moudra o těle ve skupinových lekcích. A klienti jsou překvapeni, že nejsou odkázání žít jen v bolestech, ale že se s tím dá úspěšně něco dělat. Díky vám. Vaše projekty jsou neskutečně propracované a díky za ně. Moc se těším na další informace od vás.☺️☺️☺️
MartinaLektor Pilates
Vaše e-booky jsou skvělé, jsem z nich nadšena. Mám po operaci kolene a díky nim a Vašim videím jsem dostala odpovědi na všechny otázky, s kterými jsem si nevěděla rady a hlavně....funguje to ...perfektně. 👍👌 Už jsem se i přihlásila na Váš podzimní kurz v Opavě a moc se na něj těším. Děkuji, že jste.😉🙂
Dana
Děkuji za vaše e-booky, moc mi pomohly při bolesti zad a kotníku. Ale přiznám se, že nadšená jsem byla z videí, ty jsou top a klidně si zaplatím pokračování.
Ivana