On - line kurz  Restartuj své tělo

Tvé tělo bude přesně takové, jaké si je uděláš.

Naučím tě Jak na Život bez bolesti zad a kloubů

Mé PROČ jsem se pustila do svého prvního on-line kurzu

Kdo stojí za mým rozhodnutím vystoupit ze své komfortní zóny a natočit svůj první on-line kurz?

I to se dozvíte v tomto videu.

Trápí vás bolest zad a kloubů?

Možná, že i vy řešíte stejné problémy jako mí klienti. Trápí vás bolesti zad, kyčlí, ramen, kolen, vyboulené břicho nebo diastáza? Omezují vás Jak v běžném životě, práci, tak i ve vašem oblíbeném sportu? Chápu, že si přejete

Žít - Pracovat - Sportovat bez bolesti zad a kloubů.

 

Potřebujete rychlé řešení?

Mí klienti vyžadují rychlá řešení. Proto jsem se naučila volit jen takové cviky a techniky, aby se výsledek dostavil co nejrychleji. Někdy ustoupí bolesti velice rychle pomocí technik z  tohoto kurzu. Pokud chceme, aby se problémy a bolesti neopakovaly, je třeba změnit i některé pohybové návyky, které je způsobují. A to se také naučíte. 

Všechny mé zkušenosti, tipy a triky, se můžete naučit také. Najdete je v tomto on-line kurzu. Na trhu nenajdete tak ucelený a jednoduchý návod JAK na to. 

Ukážu vám cestu Jak na život bez bolesti

Nebudu Vám zde slibovat, že po tomto přístupu všechny vaše problémy ihned zmizí. Často se úleva dostaví velice rychle, jindy to jde pomalu.To, co jste léta zanedbávali, vyžaduje často delší čas k nápravě. Co mohu ale slíbit určitě, že po prvním odvičení ucítíte výraznou změnu k lepšímu ve vašem těle.

V on-line kurzu - Restartuj své tělo se naučíte

JAK se zbavit problémů s bolavými zády a kyčlemi jednou pro vždy.
JAK používat pěnový válec, ježky a tenisáky k uvolnění a hydrataci své svalové a fasciové tkáně a k odstranění bolesti v těle.
JAK si účinně protáhnout svá záda.
JAK použít bránici k dechu a ochraně bederní páteře.
Jak na pánevní dno.
JAK na ploché břicho.
JAK na silný a stabilní střed těla.
JAK na základní pohybové návyky včetně chůze.

JAK se zbavit problémů s kyčlemi, koleny a chodidly jednou pro vždy.
JAK si účinně protáhnout dolní končetiny.
Jak na sílu a stabilitu své dolní končetiny.
JAK cvičit a hýbat se efektivně a smysluplně.
JAK používat dolní a horní končetiny v souladu se svou anatomií.
JAK na základní pohybové návyky včetně chůze.
JAK souvisí dolní končetina s bolestmi zad a nastavení hlavy, pozice ramene s krční páteří.
JAK si vybudovat pevné základy pro své tělo. I dům potřebuje pořádnou pevnou základovou desku. Jinak se bortí. A tak tomu je i v našem těle.

V modulu 1 najdete návod Jak na chodidlo - koleno - kyčel. Jak celou dolní končetinu integrovat do denních pohybových návyků v 10 lekcích v 220 minutách.

V modulu 2 najdete návod Jak funkční střed těla i s diastázou a Jak vše integrovat do denních pohybových návyků v 12 lekcích v 250 minutách.

V modulu 3 najdete návod Jak dlaň - loket - rameno - Zdravá krční páteř a Jak vše integrovat do denních pohybových návyků v 6 lekcích v 110 minutách.

Hodnota tohoto on-line kurzu je

1990,-CZK / 78,-EUR 

za 1hodinu video lekce tak zaplatíte 199,-CZK

Přístup k on-line kurzu Restartuj své tělo není časově omezen

Díky informacím, uvolňovacím technikám, protahovacím a posilovacím cvikům z tohoto on-line kurzu si budete umět sami pomoci od bolesti zad a kyčlí, vaše bříšní a zádové svaly se dostanou do správné kondice včetně pánevního dna.

Má 33letá praxe, neustálé vzdělávání se u domácích a zahraničních lektorů, vystudování  fyzioterapeuticko - pohybového konceptu Spiraldynamik® , účast na kongresech Dr. Roberta Schleipa, který vede výzkum Fascií na univerzitě v Ulmu, základy rolfingu, praxe s klienty a hlavně mé osobní zkušenosti byly inspirací ke vzniku tohoto on-line kurzu.

V on-line kurzu se naučíte pouze vyzkoušené a fungující cviky. A hlavně vychytávky, tipy a triky, JAK na to.

Během posledních 7 let jsem v IQ pohyb akademii vyškolila spoustu pohybových specialistů v České a Slovenské republice. Naučte se používat své tělo díky tomuto on-line kurzu i vy.

www.martinafallerova.cz

www.skola-pohybovych-navyku.cz

www.pohybovy-specialista.cz

www.pilatesforhealth.cz

Martina Fallerová

Pohybová specialistka

Lektor osobních lekcí na Pilates strojích

Lektor skupinových lekcí

Lektor seminářů pro laickou i odbornou veřejnost

Autorka Školy pohybových návyků

Autorka výukových e-booků

Autorka on-line kurzů

 

Reference 

Dobrý den, Martino. Videa jsou úžasná, jednoduše vysvětlená. Vy jste milá a sympatická, hezky se s Vámi cvičí. Jsem fyzioterapeut, ráda jsem z vašich videí načerpala inspiraci pro svou práci. Někdy hledám slova, kterými jednoduše cvik klientovi popsat. Proto jsem si videa pouštěla a psala si na papír, jak cvik vysvětlit, co má pacient cítit. V neposlední řadě jsem si i na vlastní kůži cviky vyzkoušela a výsledky úžasné. Děkuji a přeji moc úspěchů ve vaší práci. Jana
JanaFyzioterapeut
Ďakujem za Vašu prácu a ďakujem Covidu, že ste sa Vy a Vaše cvicenia dostali až ku mne. Po pôrode sa mi nestiahla úplne diastaza a mám malú pupočnú kylu. Po cvičení s Vami sa mi to začalo upravovať (potvrdené sonom). Fyzioterapeutku som mala už aj pred Vami, navštevovala ju osobne ale výsledky neboli žiadne. S Vami, aj keď cvičím online, tak výsledky dosahujem. Začala som vnímať svoje telo, začínam si uvedomovať pohyby, čo robí môjmu telu dobre a čo nie. Vnímam že často stojím, sedím, dycham, chodim nesprávne a snažím sa to napraviť. Je to makačka. Hlavne keď človek je cely deň zhrbeny pri bábätku, dojčení, nosení a podobne. Ale verím, že sa mi to zautomatizuje, keď tam tomu čas a budem robiť pohyby vedome. Ďakujem za Vašu prácu a za pomoc
Lubica
Na jaře během korony jsem se vyhecovala a rozhodla se vyzkoušet jiný typ cvičení, než na který jsem byla zvyklá. Mám ráda výbušné tréninky u kterých se zadýchám, ale chtěla jsem zkusit něco nového. Na vaše e-booky jsem slyšela dobré reference, tak jsem se rozhodla přihlásit se do kurzu. Objednala jsem si pomůcky a s nevelkým očekáváním jsem se pustila do cvičení. Během cvičení jsem zapojila svaly, které běžně nepoužívám, zpocená jsem byla za 15 minut a na konci každého videa jsem byla vděčná, že mi váš kurz vstoupil do života, protože jsem objevila nový princip tréninku, který jsem do té doby naznala. Zlepšila se mi mobilita, lépe vnímám zapojení svalů a i během dne se víc soustředím na pohyby během každodenního života. Zmizely mi občané bolesti beder a pravé kyčle. K videům se stále ráda vracím a v plánu mám pořídit si i e-booky.
Hanka
Milá Martino, Tvoje e-booky jsou skvělým doplněním k tomu, co vím. Informace v nich jsou přehledné, srozumitelné. S videi, které jsi pro nás udělala v době korony, jsou mým nepostradatelným pomocníkem, mou věčnou inspirací. Moc pěkně vše vysvětluješ. Tvůj normální přístup je pro mne, a věřím, že nejen pro mne, velmi inspirující. Za tím vším je Tvoje píle, dlouhodobá práce, hlednání nových informací. a... Jsem moc ráda, že Tě mám alespoň takhle na dálku - ebook a videa.🥰🙏Když jsem je poprvé otevřela bylo to wow!!! Dnes je mám všechny vzorně vytisknuté a velmi často si v nich hledám a dělám různé poznámky....Ještě jednou moc děkuji, že jsi na mé cestě. 😀
Dana lektor Pilates
Objednala jsem si Váš e-book:Uvolnění svalové tkáně-hydratace fascií a začátkem července začala podle nich postupovat. Byla jsem zvědavá zda naleznu úlevu předvším v oblasti pravého ramen-lopatky a kyčle a sedacího hrbolu. Jednotlivé techniky a postupy jsou super, pravidelně provádím a jsem opravdu moc mile překvapená jak vše zabírá. Sama chodím 3x týdně na posilovací hodiny-celého těla a začala jsem chodit i na hloubkové fyzio masáže, ale prováděním masáží podle Vašeho e-booku si vystačím brzy sama.
Lidie
Marti začala jsem s vašimi videi v době Coronaviru a strašně jste mě posunula. Poměrně v krátké době jsem si koupila vaše e-booky, které jsou napsané jasně srozumitelně a tím krásně dokreslují informace z videí. Díky vám teď pomáhám velmi úspěšně s odstraňováním bolesti u jiných lidí v individuálních hodinách a předávám vaše moudra o těle ve skupinových lekcích. A klienti jsou překvapeni, že nejsou odkázání žít jen v bolestech, ale že se s tím dá úspěšně něco dělat. Díky vám. Vaše projekty jsou neskutečně propracované a díky za ně. Moc se těším na další informace od vás.☺️☺️☺️
MartinaLektor Pilates
Vaše e-booky jsou skvělé, jsem z nich nadšena. Mám po operaci kolene a díky nim a Vašim videím jsem dostala odpovědi na všechny otázky, s kterými jsem si nevěděla rady a hlavně....funguje to ...perfektně. 👍👌 Už jsem se i přihlásila na Váš podzimní kurz v Opavě a moc se na něj těším. Děkuji, že jste.😉🙂
Dana
Děkuji za vaše e-booky, moc mi pomohly při bolesti zad a kotníku. Ale přiznám se, že nadšená jsem byla z videí, ty jsou top a klidně si zaplatím pokračování.
Ivana