on-line knihovna

PĚNOVÝ VÁLEC s bonusy

Tvé tělo bude přesně takové, jaké si je uděláš.

Naučím tě používat pěnový válec účelně a smysluplně.

Tvé tělo bude přesně takové, jaké si je uděláš.

Naučím tě používat pěnový válec účelně a smysluplně.

 • Vysvětlím ti teorii fascií a správnou techniku válcování, kterou nikde jinde nenajdeš. Již několik let se pravidelně účastním kongresů fascií a mám nejnovější informace od samotného Roberta Schleipa, který vede výzkum fascií na univerzitě v Ulmu.
 • Najdeš zde lekce na uvolnění svalů, hydrataci a detoxikaci fascií pomocí pěnového válce.
 • Lekce na zvýšení rozsahu a elasticity pomocí pěnového válce.
 • Lekce na sílu a stabilitu našeho těla.
 • Cvičit můžeš kdekoliv a kdykoliv.
 • Vhodné pro laickou veřejnost, která hledá způsoby, jak si pomoci od bolesti zad a kloubů.
 • Vhodné pro lektory jako inspirace do svých lekcí a dovzdělání se.
 • V jednotlivých lekcích se cviky neopakují. Každá lekce je tedy originál, a díky nim ti předám obrovský zásobník všechny možností a cviků, které dávají smysl.
 • Nečekej zde cviky, které s pěnovým válcem zacvičit můžeš, ale tělu nic pozitivního nepřinesou.
 • Bez úpravy denních pohybových návyků můžeš cvičit a napravovat o sto šest a nikam to nevede. Jak na to, se zde dozvíš také.
 • A pokud mne napadnou další cviky? Dotočím a přidám je do knihovny.

v on-line knihovně najdeš 

2 hodiny uvolňovacích technik pomocí pěnového válce

v on-line video knihovně najdeš 

7 hodin mobility, síly a stability

cviky se neopakují a každá lekce je originál

v on-line video knihovně najdeš 

34 min informací

jak na denní pohybové návyky

Hodnota balíčku on-line knihovny Pěnový válec s bonusem je

4380,-CZK / 180,-EUR 

přístup k videím je časově omezen na 1 rok.

 

Bonusem je balíček prémiových e-booků v hodnotě 2975,-CZK/ 107,-EUR

e-booky ti zůstávají na stálo

Tělo bez bolesti - martinafallerova.cz
Tělo bez bolesti - martinafallerova.cz
Tělo bez bolesti - martinafallerova.cz

Naučíš se

 • Jak si uvolnit napětí ve svalech a fasciích vzniklé přitížením v práci nebo sportu.
 • Jak si uvolnit hrudní a bederní páteř.
 • Jak si uvolnit oblast ramen, třísel a kyčlí.
 • Jak si uvolnit napětí v dolních končetinách.
 • Jak si uvolnit napětí a ztuhlost achillovy šlachy a chodidla.
 • Jak si po uvolnění protáhnout zkrácené svaly v těle.
 • Jak si na cestách uvolnit napětí v těle.
 • Jak si vybudovat pružné tělo.
 • Jak si vybudovat sílu a stabilitu ve svém těle.
 • Jak chodit a běhat s lehkostí.

A hlavně se naučíš principy a základy uvolňování, které uplatníš kdykoli něco přeženeš třeba ve tvém oblíbeném sportu.

Tělo bez bolesti - martinafallerova.cz

Možná, že i ty řešíš stejné problémy jako mí klienti.

Trápí tě bolesti zad, ramenních a kyčelních kloubů, kolen, patní kosti?

Omezuje tě ztuhlost a bolest v těle v běžném životě, práci nebo oblíbeném sportu?

Chápu, že si přeješ

Žít - Pracovat - Sportovat

bez bolesti zad a kloubů.

klienti vyžadují rychlá řešení. Proto jsem se naučila volit jen takové cviky a techniky, aby se výsledek dostavil co nejrychleji. Někdy ustoupí bolesti velice rychle pomocí technik z  tohoto e-booku.

Pokud chceš, aby se problémy a bolesti neopakovaly, potřebuješ se  naučit pohybovat s ohledem na svou anatomii a změnit i některé pohybové návyky.

 • S pěnovým válcem experimentuji již 14 let a stále mě fascinuje jeho účinnost a pomoc při řešení bolestivosti a ztuhlosti v těle.
 • Postupně s mým vzděláním ve fasciích a rolfingu jsem začala kromě pěnového válce používat i masážní ježky, tenisáky, pěnové a gumové koule. Jejich výhodou je, že jsou často účinnější, intenzivnější a je možnost je mít neustále u sebe doma, v práci, na cestách nebo na dovolené. Tak se dá vyřešit bolest z přetížení ihned.
 • Můj manžel ignoroval pěnový válec celých 10let. Zlom nastal, až když ráno nemohl chodit díky tuhému lýtku a achillovce. Pochopil, že pokud chce dále dělat své oblíbené sporty, bez válce a protahování to nepůjde.
 • Moji synové také museli první získat motivaci. Jejich dolní končetiny byly tak staženy a zkráceny, že to odnášely kolena a oni se nemohli věnovat svým oblíbeným sportům. To se stává často v době růstu, kdy kosti rostou rychleji, než okolní tkáně. A pěnový válec je tedy skvělým pomocníkem.
 • Válcováním totiž dojde k regeneraci, uvolnění a hydrataci svalové a fasciové tkáně, odvodu toxinů vzniklých při zátěži. Naučíte se díky tomuto e-booku si sami pomoci od přetížení.
 • U nás doma se před televizí stále válí pěnový válec, ježci a různé koule.
 • Zažijte i vy ten pocit lehkosti a volnosti v těle.
 • Vidím kolem sebe spoustu lidí, kteří si stěžují na bolest zad a kloubů. Je mi jich líto a trpím za ně. Vždyť stačí tak málo! Popadněte třeba tenisák a uvolněte si napětí v těle. Hned vám bude lépe. Netrapte se. Chce se mi radit všem.

Všechny mé zkušenosti, tipy a triky, se můžeš naučit také.

V on-line knihovně Pěnový válec najdeš mnohem víc informací a cviků, než jsem byla schopna zvládnout během 7,5 h odborného semináře pro pohybové specialisty a pilates lektory zaměřeného na Pěnový válec, který jsem učila v rámci IQ pohyb akademie v České a slovenské republice.

Na trhu nenajdeš tak ucelený a jednoduchý návod JAK na to.

 • Neměj strach, že to podle videí nezvládneš.
 • Cviky a techniky jsou voleny jednoduché, účelné a smysluplné.
 • Pokud tvé tělo cvik nezvládá, máš možnost jiné varianty.
 • Provedení každého cviku je podrobně popsáno.
 • JAK daný cvik provést.
 • Na co si dávat pozor a proč.
 • Proč daný cvik dělat a co mi do života přinese.
 • Jak si touto technikou pomoci od napětí a bolesti kdekoli a kdykoli.
 • Pokud si s něčím nebudeš vědět rady, stačí mi napsat. Ráda poradím.

Cvičení s Pěnovým válcem je opravdu zábava, která naše tělo uklidňuje, uzdravuje a zpevňuje.

Pěnový válec je skvělý kamarád, který baví, jak mně, mé klienty, tak i mé přátelé.

Díky informacím, uvolňovacím technikám, protahovacím, stabilizačním a silovým cvikům s pěnovým válcem si budeš umět pomoci od bolesti zad a kyčlí. Tvé tělo včetně bříšních a zádových svalů se dostane do správné kondice. Zacvičit si tak budeš moci kdykoliv a kdekoliv.

I jako laik si budeš umět pomoci od bolesti zad a kloubů a jako lektor načerpáš inspiraci a možná se i trochu přivzděláš.

Jsem Martina Fallerová

Již 35 let pomáhám lidem najít cestu z bludného kruhu bolestí a vést opět kvalitní život.

Neustále se vzdělávám v pohybových, fyzioterapeutických, fasciálních a rolfingových konceptech.

Vedu skupinové lekce pilates a zdravých zad, osobní terapie na Pilates strojích, pořádám kurzy a semináře pro laickou a odbornou veřejnost. 7 let jsem byla součástí lektorského týmu IQ pohyb akademie a podílela se na školení nových Pilates lektorů, vedla odborné semináře pro pohybové specialisty.

Založila on-line Školu pohybových návyků a on-line klub Vstaň a dej tělu pohyb. co má smysl, kde tvořím projekty, které lidem pomáhají žít kvalitní život bez bolesti.

Mými on-line projekty prošlo již více než 4000 spokojených klientů.

Jak jsou spokojeni klienti?

,,Po on-line cvičení s vámi se mi stáhla diastáza i pupečníková kýla. Takové výsledky jsem neměla ani po návštěvách fyzioterapeuta.,,

Ďakujem za Vašu prácu a ďakujem Covidu, že ste sa Vy a Vaše cvicenia dostali až ku mne. Po pôrode sa mi nestiahla úplne diastaza a mám malú pupočnú kylu. Po cvičení s Vami sa mi to začalo upravovať (potvrdené sonom). Fyzioterapeutku som mala už aj pred Vami, navštevovala ju osobne ale výsledky neboli žiadne. S Vami, aj keď cvičím online, tak výsledky dosahujem. Začala som vnímať svoje telo, začínam si uvedomovať pohyby, čo robí môjmu telu dobre a čo nie. Vnímam že často stojím, sedím, dycham, chodim nesprávne a snažím sa to napraviť. Je to makačka. Hlavne keď človek je cely deň zhrbeny pri bábätku, dojčení, nosení a podobne. Ale verím, že sa mi to zautomatizuje, keď tam tomu čas a budem robiť pohyby vedome. Ďakujem za Vašu prácu a za pomoc
Ľubica Chalupková klientkaklientka

,,Po úrazu kolene jsem se díky Martině vrátila ke svému milovanému volejbalu. Její on-line produkty doporučuji i svým klientům.,,

Před třemi lety jsem měla těžký úraz kolene, následovala operace – plastika vazu, sešití menisku a navrtání stehenní kosti po vytržení chrupavky… 6 týdnů jsem musela chodit o berlích s nulovou zátěží. Už v té době mi od bolesti pomáhalo míčkování .. A uvolňování přes malý míč, které mne naučila Martina Fallerová. Po krátké rehabilitaci, placené pojišťovnou, která nevedla vůbec k žádnému zlepšení mého stavu jsem opět začala pravidelně cvičit u Martiny. Využívaly jsme hodně fasciální techniky a noha přestávala bolet, po posilování se konečně stávala silnější. Využívala jsem ještě i cvičení redcord. Ale pro domácí uvolňování a protahování je dnes pro mne nejdůležitější válcování.. A moc mi doma pomáhá e-booky. Doporučuji je i svým známým, pacientům ve své praxi terapeuta čínské medicíny. Díky Martině jejímu válcování a míčkování jsem se mohla vrátit ke svému milovanému volejbalu….. Děkuji
Jana Dedkováterapeut TCM Ostrava

,,Martina problém odhalí, přesně specifikuje a cvičení cíleně zaměří. Cvičící speciály jsou bezkonkurenční.,,

Problémy se zády mám skoro celoživotní, díky své hypermobilitě která je spíše na škodu a sedavému zaměstnání. Paní Martina je nejlepší cvičitelka, kterou jsem za posledních pár let potkala. Odhalí problém, který přesně specifikuje a cvičení mu cíleně zaměří. Její hodiny mají spád, jsou různorodé a ke cvičení používá spoustu jednoduchých pomůcek se kterými lze cvičit i doma. Já sama jsem si pořídila pěnový válec, na který nedám dopustit, drobné věci jako ježci a míčky jsou mou každodenní hračkou v práci. Její cvičící speciály a pilates jsou bezkonkurenční. Opravdu top ve svém zaměření. Jediné, co mně mrzí je vzdálenost, dojíždím na cvičení od Frýdku Místku, tak doufám že při školení nových trenérů jednou vyškolí i někoho poblíž.
Marcela Machálkováklientka

,,Děkuji za užitečný kurz Poznejme své tělo. Můžu se doma válcovat a masírovat. Mimochodem i můj můž si ježka nemůže vynachválit.,,

Milá paní Fallerová, chtěla bych Vám tímto ještě jednou poděkovat za super a velmi užitečný kurz Poznejme své tělo. Kromě toho, že jsem si k Vánocům dostala ježky atd. a můžu si sama doma válcovat a masírovat, tak jsem také doporučovala některé cviky a protahování i členům své domácnosti – mimochodem můj muž si ježka pořídil taky a nemůže si ho vynachválit 🙂
Alena Wagnerováklientka

,,Jsem fyzioterapeut a z vašich videí jsem načerpala inspiraci pro svou práci a cviky vyzkoušela i na vlastní kůži. Výsledky jsou úžasné.,,

Jsem fyzioterapeut, ráda jsem z vašich videí načerpala inspiraci pro svou práci. Někdy hledám slova, kterými jednoduše cvik klientovi popsat. Proto jsem si videa pouštěla a psala si na papír, jak cvik vysvětlit, co má pacient cítit. V neposlední řadě jsem si i na vlastní kůži cviky vyzkoušela a výsledky úžasné. Děkuji a přeji moc úspěchů ve vaší práci.
Janafyzioterapeut

,,Vždy po cvičení mám pocit, že se mi tělo srovnalo. Líbí se mi, jak otevřeně a srozumitelně hovoříte o jednotlivých cvicích a propojení s problémem. Denní návyky a zlozvyky jsou také moc dobře vysvětlené a určitě jsou častými spouštěči problémů.,,

1) On-line produkt splnil moje očekávání, je tam mnoho videí a různorodých cvičení. Je tedy možné vybrat si každý den z videí, která zrovna nejvíce potřebuji procvičit i podle nálady. 2) Určitě cítím, že se mi tělo procvičuje, ale mám videa zatím jen kratší čas, takže na odstranění potíží s krční páteří potřebuji více času. Cvičení u zdi je opravdu překvapivě účinné, vždy po cvičení mám pocit, že se mi tělo srovnalo. Líbí se mi, jak otevřeně a srozumitelně hovoříte o jednotlivých cvicích a propojení s problémem. Denní návyky a zlozvyky jsou také moc dobře vysvětlené a určitě jsou častými spouštěči problémů. 3) Ano, cena odpovídá kvalitě. 4) Určitě doporučuji.
Lucie Halamíkováklientka

Jako dárek ti k on-line knihovně Pěnový válec pošlu balíček prémiových e-booků

JAK na 

Diastázu - Funkční břicho - Chodidlo - Koleno - Kyčel

Nauč se chodit

a

Jak na 

Uvolnění svalů - Hydrataci a detoxikaci fascií

Pěnovým válcem - ježkem - tenisákem - ručníkem

 

Jehož hodnota je 2975,-kč.

Naučíš se

 • JAK se zbavit problémů s bolavými zády a kyčlemi jednou pro vždy.
 • JAK používat pěnový válec, ježky a tenisáky k uvolnění a hydrataci své svalové a fasciové tkáně a k odstranění bolesti v těle.
 • JAK si účinně protáhnout svá záda.
 • JAK použít bránici k dechu a ochraně bederní páteře.
 • Jak na pánevní dno.
 • JAK na ploché břicho.
 • JAK na silný a stabilní střed těla.
 • JAK na základní pohybové návyky včetně chůze.

A hlavně se naučíš principy pohybu, které uplatníš jak v denních pohybových návycích, tak ve svém oblíbeném sportu.

Tělo bez bolesti - martinafallerova.cz
 • Kdo by dneska nechtěl mít krásné ploché břicho a zdravá bezbolestná záda?
 • Již 25 let jsem po výhřezu meziobratlové ploténky v bederní páteři. Po mé aerobikové historii, kdy se břicho hodně posilovalo a narození dvojčat mi zůstala i Diastáza přes celé břicho.
 • I já chci mít ploché břicho a bezbolestná záda. Proto jsem vyzkoušela za 20 let od porodu spoustu technik a cviků JAK na to.
 • V tomto e-booku najdeš pouze ty nejúčinnější cviky, techniky tipy a triky, JAK na to. Naučíš se to, co učím i své klienty s těmito problémy.
 • Zjistila jsem, že pokud se soustředíme pouze na břicho - nefunguje to. Naše bříšní stěna je odrazem celkového držení těla a jeho používání v denních, pracovních a sportovních pohybových návycích.

Všechny mé zkušenosti, tipy a triky, se můžeš naučit také.

Najdeš je v tomto e-booku.

Na trhu nenajdeš tak ucelený a jednoduchý návod JAK na to.

 • Neměj strach, že to podle e-booku nezvládneš.
 • Cviky jsou voleny jednoduché, účelné a smysluplné.
 • Pokud tvé tělo cvik nezvládá, máš možnost výběru modifikace nebo zvolíš jiný cvik se stejným účinkem.
 • Každý cvik je podrobně popsán se spoustou fotek.
 • U každého cviku najdeš podrobný popis JAK se nastavit.
 • JAK daný cvik provést.
 • Na co si dávat pozor a proč.
 • Proč daný cvik dělat a co mi do života přinese.
 • Jak daný cvik zaintegrovat do denních činností a nemuset tak hledat čas na cvičení a cvičit kdykoli a kdekoli v průběhu pracovního dne.
 • Pokud si s něčím nebudete vědět rady, stačí mi napsat. Ráda poradím.

Co najdeš v e-booku

JAK na Diastázu - Funkční břicho - Nauč se chodit?

 • Teoretický a anatomický úvod - co vše v těle souvisí s čím.
 • 69 cviků a modifikací.
 • 6 uvolňovacích technik zad a kyčelních kloubů pomocí pěnového válce.
 • 6 uvolňovací techniky zad a kyčelních kloubů pomocí masážního ježka.
 • 2 uvolňovací techniky zad pomocí tenisáků.
 • 20 cviků a modifikací na protažení. Často je protažení a posilování v jednom cviku.
 • 52 cviků a modifikací aktivačních a posilovacích.
 • Vše podrobně popsané od nastavení, provedení a na co si dávat pozor.
 • Proč daný cvik dělat a co vám přinese do života.
 • JAK daný cvik zaintegrovat do denních činností a nemuset si tak hledat čas na cvičení.

Tyto všechny uvolňovací techniky, protahovací a posilovací cviky, připraví tvé tělo na každodenní život. Naučíš se a vyřešíš jednou pro vždy své problémy s nevzhledným břichem, bolestmi zad a kyčelních kloubů, včetně krční páteře a držení těla.

Budeš si umět pomoci od náhlého přetížení po tvém oblíbené sportovní aktivitě.

Naučíš se

 • JAK se zbavit problémů s kyčlemi, koleny a chodidly jednou pro vždy.
 • JAK používat pěnový válec, ježky a tenisáky k uvolnění a hydrataci své svalové a fasciové tkáně.
 • JAK si účinně protáhnout dolní končetiny.
 • Jak na sílu a stabilitu své dolní končetiny.
 • JAK cvičit a hýbat se efektivně a smysluplně.
 • JAK používat dolní končetiny v souladu se svou anatomií.
 • JAK na základní pohybové návyky včetně chůze.
 • JAK souvisí dolní končetina s bolestmi zad.
 • JAK si vybudovat pevné základy pro své tělo. I dům potřebuje pořádnou pevnou základovou desku. Jinak se bortí. A tak tomu je i v našem těle.

A hlavně se naučíš principy pohybu, které uplatníš jak v denních pohybových návycích, tak ve svém oblíbeném sportu.

Tělo bez bolesti - martinafallerova.cz
 • Původně bylo mým záměrem vytvořit e-book JAK na kolenní kloub. Jenže kolenní kloub je závislý Jak funguje naše chodidlo, Jak je stabilní naše patní kost, Jak umí silově pracovat naše prstce, Jak pracuje náš kyčelní kloub. To vše nejde bez hlubokého svalového stabilizačního systému, správné funkce bránice, pánevního dna a souhry všech svalů břicha. 
 • Kolenní kloub ovlivňuje i elasticita všech struktur dolní končetiny. To znamená, že pokud jsou svaly dolní končetiny tuhé, slepené, zkrácené, nemůže dobře fungovat kyčelní kloub, koleno nebo klenba nohy. Pohyb nás pak stojí hodně sil a dochází k přetěžování.
 • Kolenní, kyčelní kloub a chodidlo je také odrazem naší chůze, stání, sezení, používání během denních, pracovních a sportovních aktivit.
 • Pokud jsou naše základy nestabilní, je často problém i v našich zádech. Bolest zad je třeba řešit komplexně.
 • Velice často se mi v posledních letech osvědčuje řešit bolest zad u mých klientů uvolněním kyčelních kloubů a svalů dolní končetiny. Ta radost, když si pak po hodině u mě mohou bez problémů obout boty a zavázat tkaničky.

Co najdeš v e-booku

JAK na 

chodidla - Kolena - Kyčle - Nauč se chodit?

 • Teoretický a anatomický úvod - co vše v těle souvisí s čím.
 • 89 cviků a modifikací.
 • 7 uvolňovacích technik dolních končetin pomocí pěnového válce.
 • 11 uvolňovacích technik dolních končetin pomocí masážního ježka.
 • 6 uvolňovacích technik dolních končetin pomocí tenisáků.
 • 2 manuální uvolňovací techniky.
 • 27 cviků na protažení. U některých cviků dochází k protažení při posilování.
 • 54 cviků aktivačních a posilovacích.
 • Vše podrobně popsané od nastavení, provedení a na co si dávat pozor.
 • Proč daný cvik dělat a co vám přinese do života.
 • JAK daný cvik zaintegrovat do denních činností a nemuset si tak hledat čas na cvičení.

Tyto všechny uvolňovací techniky, protahovací a posilovací cviky, připraví tvé tělo na každodenní život. Naučíš se a vyřešíš jednou pro vždy své problémy s kyčelními klouby, koleny, chodidly a to bude mít vliv i na tvé záda včetně krční páteře a držení těla.

Budeš si uměti pomoci od náhlého přetížení po oblíbené sportovní aktivitě.

Naučíš se

 • Jak si uvolnit napětí ve svalech a fasciích vzniklé přitížením v práci nebo sportu.
 • Jak si uvolnit hrudní a bederní páteř.
 • Jak si uvolnit oblast ramen, třísel a kyčlí.
 • Jak si uvolnit napětí v dolních končetinách.
 • Jak si uvolnit napětí a ztuhlost achillovy šlachy a chodidla.
 • Jak si po uvolnění protáhnout zkrácené svaly v těle.
 • Jak si na cestách uvolnit napětí v těle.
 • Jak si vybudovat pružné tělo.
 • Jak chodit a běhat s lehkostí.

A hlavně se naučíš principy a základy uvolňování, které uplatníš kdykoli něco přeženeš třeba v tvém oblíbeném sportu.

Tělo bez bolesti - martinafallerova.cz

Co najdeš v e-booku

JAK na 

Uvolnění svalové tkáně, hydrataci a detoxikaci fascií Pěnovým válcem, ježkem, tenisákem, ručníkem?

Co v e-booku najdeš?

 • Teoretický a anatomický úvod - co vše v těle souvisí s čím.
 • 70 cviků a modifikací.
 • 13 uvolňovacích technik pomocí pěnového válce.
 • 10 uvolňovacích technik pomocí masážního ježka.
 • 9 uvolňovacích technik pomocí tenisáků.
 • 3 manuální uvolňovací techniky.
 • 8 uvolňovacích technik pomocí ručníku.
 • 19 cviků na protažení, některé zároveň i posilovací.
 • 10 cviků a modifikací na zpevnění středu těla.
 • Vše podrobně popsané od nastavení, provedení a na co si dávat pozor.
 • Proč daný cvik a uvolňování dělat a co vám přinese do života.

Tyto všechny uvolňovací techniky a protahovací cviky připraví tvé tělo na každodenní život. Naučíš se vyřešit bolest zad a kloubů v jejím začátku i pokud již bolestivostí trpíš.

Budeš si umět pomoci od náhlého přetížení po tvé oblíbené sportovní aktivitě.

www.martinafallerova.cz

www.skola-pohybovych-navyku.cz

www.pohybovy-specialista.cz

www.pilatesforhealth.cz

Martina Fallerová

Pohybová specialistka

Lektor osobních lekcí na Pilates strojích

Lektor skupinových lekcí

Lektor seminářů pro laickou i odbornou veřejnost

Autorka Školy pohybových návyků

Autorka výukových e-booků

Autorka on-line kurzů