on-line kurz

Poznej a oprav své tělo
Vstaň a dej tělu pohyb co má smysl

Nelze objednat. Za nedlouho bude spuštěna členské sekce

Děkuji Všem,

kteří se vydali se mnou na novou cestu on-line. Když jsem se rozhodla, že jdu do toho, myslela jsem si, že udělám pár obecných hodin s pěnovým válcem a míčem. Že tolik z Vás mi dá důvěru, od fyzioterapeutů, pohybových specialistů po lidi s různými problémy a bolestmi, mě zaskočilo. Můj původní záměr jsem tedy upravila do takového speciálního kurzu, aby si přišli na své všichni. Někdo se mohl dovzdělat, jiný inspirovat a to hlavní – lidé s bolestmi zad a kloubů mohli najít návod Jak Žít – Pracovat – Sportovat bez bolesti zad a kloubů a uměli si sami pomoci.

Podle Vašich reakcí mě mrazí, mám husí kůži a slzy v očích. To jsem opravdu netušila, že to může jít i takto. Některým se dokonce ulevilo od bolesti – to je přece úžasné. Jste mi také velkou výzvou, abych použila dostupné pomůcky pro lepší navedení, když to nemohu udělat osobně.

Živé lekce v uzavřené skupině nechávám, protože vím, jak těžké je si najít čas pro sebe. Když byli mí kluci-dvojčata mladší, nebyla jsem vůbec pánem svého času. A v nynější situaci, kdy spousta z Vás se musí celý den věnovat dětem, zabavit je, učit je a vařit – Vás obdivuji a skláním se před Vámi. Lekce jsou zde i proto, abyste se mohli k nim vracet, zastavovat je a pracovat tak na svých problémech – pouze tak má práce přinese užitek. Pokud bych lekce stáhla a skupinu zrušila – nedávala by má práce smysl.

20.4. - 7.4. 2020 - on-line kurz Vstaň a dej tělu pohyb co má smysl - nauč se Žít - Pracovat - Sportovat bez bolesti zad a kloubů.

1 týden - po 7.30 - od chodidla do pánevního dna, út 18.30 - kyčel a pánevní dno, st 7.30 - dech, čt 18.30 - HSSS

 2 týden – po 7.30 – Od dlaně po rameno, út 18.30 – Rotace, st 7.30 Pěnový válec čt 18.30 židle a overball

 3 týden – po 7.30 – Koleno, út 18.30 pěnový válec 2, st 7.30 overball, čt 18.30  Diastáza

bonus - Lekce - Skolióza, Velký míč

Lekce budou k dispozici stále - pod jednou podmínkou

Tato práce mě baví, ale bere také spoustu času a energie. 1 týden již máme za sebou, já se učím, jak přenos udělat co nejkvalitnější – a taky úžasná zpětná vazba od Vás mne posouvá dál. Zároveň jste poznali, jak pracuji a co Vám předávám. Říct si o odměnu je pro mě těžké a neumím to.

Po velkém přemýšlení jsem to udělala takto. Jednu lekci si cením na 120,- Kč / 5 Euro. Celkem zde bude 14 lekcí. Systém Vám pošle zálohovou fakturu a po zaplacení i doklad o platbě.

Velkou výhodou je, že Vás budu mít v systému a pokud by někdy FB změnil pravidla – budu mít na Vás kontakt – a o videa nepřijdete. Navíc Vás mohu informovat o novinkách, seminářích, článcích. A toto má zkušenost povede i k založení členské sekce na mých www stránkách s lekcemi a tématy - budete informování o možném vstupu. To ale nebude hned. 

Kdo bude chtít i po 1.5. 2020  zůstat v této uzavřené skupině a mít všechny lekce kdykoli k dispozici, je třeba zaplatit a nezapomenout na správné vyplnění variabilního sysmbolu VS - je uveden na faktuře

Jinak po tomto datu, mu bude vstup do skupiny zablokován - proto prosím nezapomeňte uvést do poznámky jméno - pod jakým jste ve skupině přihlášeni.

Moc Vám všem děkuji 

Martina

Informace k vyplnění :

Fakturační údaje - ty budou uvedeny na faktuře

Po vyplnění vám ihned příjde e-mail se zálohovou fakturou. Často přijde mail do hromadných, spamů - je nutné si můj mail přetáhnout do doručených zpráv. Po spárování vaši platby s mou bankou vám ihned systém pošle fakturu. Pro spárování je nutné správné uvedení Varibilního symbolu a částka se musí shodovat s částkou na faktuře.

Info pro ty, co se přidají později - informujte mě o zaplacení a požádejte o vstup do skupiny. Pak Vás hned přidám a vy můžete začít s nápravou svého těla.

Děkuji

Máte dotaz k objednávce?

Neváhejte mě kontaktovat.
E-mail: martinafallerova@gmail.com
Tel.: +420 608 854 272

Martina Fallerová